Środa 07.09.2022

XIIV Konferencja Straty wody w systemach wodociągowych


Celem  konferencji “Straty wody w systemach wodociągowych” będzie zaprezentowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych oraz organizacyjnych służących ograniczeniu strat wody.sieć wodociągowafot. ThomBal/shutterstock
W programie spotkania zaplanowano liczne wystąpienia specjalistów, które wskażą aktualne tendencje rozwoju branży wodociągowej. Nie zabraknie także praktycznych przykładów funkcjonowania różnej wielkości przedsiębiorstw zaopatrujących mieszkańców miast i wsi w wodę oraz aspektów prawnych.
Hotel Belweder to pięciogwiazdkowy, kameralny hotel położony w samym sercu Beskidów wśród gór i lasów w uzdrowiskowej części Ustronia. Dzięki unikalnej lokalizacji na stoku Góry Równica, jest jednym z najwyżej położonych hoteli w Ustroniu, co daje możliwość podziwiania przepięknych, górskich panoram wprost z okien  pokoi. Widoki te towarzyszą Państwu podczas korzystania z  basenu oraz restauracji. Do dyspozycji Państwa będzie strefa Wellness – przeszklony basenu z brodzikiem, jacuzzi z hydromasażem, dwie łaźnie – sucha i parowa oraz bicze wodne. A wieczorem zapraszamy na biesiadę piwną!

Program i formularz zgłoszenia dostępne pod linkiem:
https://dendros.pl/ogolne/xiv-konferencja-straty-wody-w-systemach-wodociagowych.html

Data i miejsce: 24-25 październik 2022r., Hotel Belweder*****, Ustroń
Zgłoszenia przyjmowane do 20.09! Po tym terminie prosimy o kontakt z organizatorem.

Istnieje możliwość zaprezentowania ofert firmy – szczegóły na www.dendros.pl
Organizator serdecznie zaprasza – do zobaczenia w Ustroniu!

art. sponsorowany
Ocena (2.8) Oceń: