Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
Olimpiada Wiedzy Ekologicznej adresowana do uczniów szkół ponadgimnazjalnych wszystkich typów cieszy się wyjątkową popularnością. Przez 25 lat uczestniczyło w niej już 1 234 000 młodzieży. W uznaniu poziomu wiedzy oraz umiejętności zastosowania jej w praktyce, senaty 60 uczelni podjęły uchwały ...
Konkurs Zróbmy coś EKO
Konkurs Zróbmy coś EKO
Coś EKOmałego a ekoWIELKIEGO! Radosny Konkurs dla Dzieci i Rodziców
„Segregacja odpadów i recykling”
„Segregacja odpadów i recykling”
Konkurs polega na nagraniu oryginalnego filmu amatorskiego propagującego selektywną zbiórkę odpadów, redukcję odpadów oraz ich recykling.
Zbieraj surowce, wygrywaj nagrody
Zbieraj surowce, wygrywaj nagrody
Konkurs „Zbiórka surowców wtórnych" ma na celu propagowanie selektywnej zbiórki odpadów poprzez sprzedaż lub oddanie surowców.
Z tęsknoty za wiosną - konkurs
Z tęsknoty za wiosną - konkurs
Księgarnia przyrodnicza LAS KSIĄŻEK oraz portal Ekologia.pl ogłaszają konkurs na najlepszą pracę przedstawiającą pierwsze oznaki wiosny.
20 lat PPN – konkurs plastyczny
Poleski Park Narodowy zaprasza uczniów szkół podstawowych, młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalna oraz studentów do udziału w konkursie plastycznym na rysunek o Poleskim Parku Narodowym - 20 lat PPN.  Prace można nadsyłać do 28 maja.
Konkurs REVITARE
Konkurs REVITARE
Instytut Ekologii Terenów Uprzemysłowionych zaprasza studentów i pracowników nauki do udziału w konkursie „Revitare” dotyczącym rewitalizacji terenów poprzemysłowych. Prace konkursowe powinny wpłynąć do 31 maja.
Konkurs fotograficzny „Ptaki zimą"
Białowieski Park Narodowy zaprasza uczniów szkół podstawowych oraz młodzież gimnazjalną do udziału w konkursie fotograficznym „Ptaki zimą”. Fotografie można przesyłać do 15 marca.
Drugie dno H20
Drugie dno H20
Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła” Filia w Warszawie zaprasza do udziału w konkursie: „DRUGIE DNO H2O…czyli woda w moim mieście”. Termin nadsyłania zgłoszeń do udziału w konkursie upływa 15 marca, prace należy przesłać przed 15 maja.
Parki Narodowe – X edycja
Parki Narodowe – X edycja
Kampinoski Park Narodowy zaprasza do wzięcia udziału w X edycji konkursu fotograficznego „Parki Narodowe” zorganizowanego z okazji Dnia Ziemi i Europejskich Dni Parków. Zdjęcia można nadsyłać do 20 marca.