EFOE zaprasza do udziału w konkursach
W związku z ciągłym zainteresowaniem czwartą edycją Konkursu „Firma Bliska Środowisku 2009" oraz drugą edycją Konkursu "Gmina Bliska Środowisku 2009" Europejskie Forum Odpowiedzialności Ekologicznej zdecydowało o przesunięciu termin nadsyłania dokumentów konkursowych do dnia 31 grudnia 2009 ...
Firma Bliska Środowisku 2009
Stowarzyszenie „Europejskie Forum Odpowiedzialności Ekologicznej" ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w czwartej edycji ogólnopolskiego Konkursu „Firma Bliska Środowisku 2009" pod honorowym patronatem Ministra Środowiska – Macieja Nowickiego.
Gmina Bliska Środowisku 2009
Stowarzyszenie „Europejskie Forum Odpowiedzialności Ekologicznej" ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w drugiej edycji ogólnopolskiego Konkursu „Gmina Bliska Środowisku 2009" pod honorowym patronatem Ministra Środowiska – Macieja Nowickiego.
Przyroda Ojczysta 2009 – Wielki Finał
Przyroda Ojczysta 2009 – Wielki Finał
Rozpoczął się drugi etap konkursu Przyroda Ojczysta 2009. Od 4. grudnia mogą głosować Internauci. Jury wybrało po 100 zdjęć z każdej kategorii. Głosowanie trwa do 5. stycznia 2010 roku.
Leśne fotografie 2009
Leśne fotografie 2009
RDLP w Krośnie we współpracy z Telewizją Polską Oddział Rzeszów i redakcją Tygodnika Regionalnego „Nowe Podkarpacie”. Zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Leśne fotografie 2009”. Prace konkursowe można nadsyłać do 15 stycznia.
„Przyroda Ojczysta 2009”
„Przyroda Ojczysta 2009”
Wystartowała druga edycja konkursu fotograficznego „Przyroda Ojczysta 2009” organizowanego przez nasz portal. Serdecznie zapraszamy do udziału – czekają cenne nagrody!
A po co mi przyroda?
Stowarzyszenie „Ziemia i My” – Centrum Edukacji Ekologicznej zaprasza do udziału w konkursie poetyckim: „A po co mi przyroda ?”, pod patronatem portalu Ekologia.pl. Zgłoszenia można nadsyłać do 30 listopada.
Wybierz najbardziej apetycznych wegetarian
Wybierz najbardziej apetycznych wegetarian
Rozpoczął się drugi etap tegorocznej edycji konkursu "Najseksowniejsi polscy wegetarianie", zorganizowanego przez portal Wegetarianie.pl. Jest już dostępna konkursowa galeria, gdzie znalazło się kilkaset zdjęć nadesłanych przez wegetarian i wegetarianki z całej Polski. Teraz czas na głosowanie ...
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”
Fundacja dla Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim oraz Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej już po raz trzeci organizuje Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”. Projekt ma na celu propagowanie nauk przyrodniczych wśród uczniów ...
Czyn roku na rzecz ochrony lasów
Słowacka organizacja Lesoochranárske zoskupenie VLK ogłasza po raz dziewiąty międzynarodowy konkurs za na rzecz ochrony lasów w Polsce, Czechach i na Słowacji. Celem konkursu jest wyłonienie osób, które w roku ubiegłym lub podczas wieloletniej działalności w sposób bezpośredni przyczyniły się ...
Pasaż zakupowy