A po co mi przyroda?
Stowarzyszenie „Ziemia i My” – Centrum Edukacji Ekologicznej zaprasza do udziału w konkursie poetyckim: „A po co mi przyroda ?”, pod patronatem portalu Ekologia.pl. Zgłoszenia można nadsyłać do 30 listopada.
Wybierz najbardziej apetycznych wegetarian
Wybierz najbardziej apetycznych wegetarian
Rozpoczął się drugi etap tegorocznej edycji konkursu "Najseksowniejsi polscy wegetarianie", zorganizowanego przez portal Wegetarianie.pl. Jest już dostępna konkursowa galeria, gdzie znalazło się kilkaset zdjęć nadesłanych przez wegetarian i wegetarianki z całej Polski. Teraz czas na głosowanie ...
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”
Fundacja dla Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim oraz Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej już po raz trzeci organizuje Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”. Projekt ma na celu propagowanie nauk przyrodniczych wśród uczniów ...
Czyn roku na rzecz ochrony lasów
Słowacka organizacja Lesoochranárske zoskupenie VLK ogłasza po raz dziewiąty międzynarodowy konkurs za na rzecz ochrony lasów w Polsce, Czechach i na Słowacji. Celem konkursu jest wyłonienie osób, które w roku ubiegłym lub podczas wieloletniej działalności w sposób bezpośredni przyczyniły się ...
Przyroda jaką znam
Przyroda jaką znam
Roztoczański Park Narodowy zaprasza młodzież szkolną z województwa lubelskiego do udziału w konkursie poetyckim : „35-letnia ochrona przyrody RPN”. Prace można nadsyłać do końca października.
Rodzinne wędrówki perkozów rdzawoszyich
Rodzinne wędrówki perkozów rdzawoszyich
Towarzystwo Przyjaciół Słońska "Unitis Viribus" zaprasza wszystkich chętnych do udziału w kolejnym konkursie plastycznym związanym z ptakiem roku 2010 w Rzeczpospolitej Ptasiej - perkozem rdzawoszyim.
Konkurs "Drugie życie elektrośmieci"
Europejska Platforma Recyklingu Polska Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. zaprasza do udziału w ogólnopolskim internetowym konkursie "Drugie życie elektrośmieci".
Segreguję, bo wiem
Segreguję, bo wiem
Liga Ochrony Przyrody zaprasza do udziału w Konkursie "Segreguję, bo wiem". Na uczestników czeka spora dawka wiedzy o selektywnej zbiórce oraz bardzo atrakcyjne nagrody. Nagradzana będzie wiedza oraz systematyczność.
Złap klimat - nakręć film
Złap klimat - nakręć film
Dom Europejski-Regionalne Centrum Informacji Europejskiej działające przy Fundacji Rozwoju Śląska oraz Wspierania Inicjatyw Lokalnych zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie filmowym organizowanym "Złap klimat - nakręć film".
Ogólnopolski Konkurs Fotografii Przyrodniczej Świdnica 2009
W ramach I Festiwalu Fotografii Przyrodniczej w Świdnicy odbędzie się otwarty konkurs fotograficzny o tematyce przyrodniczej. Konkurs jest adresowany do wszystkich, którzy fotografują przyrodę, dokumentują jej piękno i bogactwo. Zdjęcia można nadsyłać w czterech kategoriach tematycznych: Fauna, ...