Żywiecki festiwal filmów ekologicznych
Żywiecka Fundacja Rozwoju zaprasza do udziału w Festiwalu Filmów Ekologicznych, który odbędzie się 20 czerwca w  Kinie „Janosik”, przy ulicy Sobieskiego 1 w Żywcu.
Druga edycja konkursu „Nauczyciel z klimatem”
Fundacja Nasza Ziemia zaprasza edukatorów z terenu Warszawy i Pruszkowa do wzięcia udziału w konkursie „Nauczyciel z klimatem” na najciekawsze działania edukacyjne poświęcone tematyce zmian klimatycznych i przeciwdziałania im oraz oszczędności energii.  
XI edycja konkursu
XI edycja konkursu "Czysty Biznes"
Rusza tegoroczna edycja Konkursu Ogólnopolskie Nagrody „Czysty Biznes”, organizowanego przez  Fundację Partnerstwo dla Środowiska od 1998 r. Jego celem jest promowanie przedsiębiorstw podejmujących działania na rzecz ochrony środowiska oraz innowacyjnych i oryginalnych przedsięwzięć ...
Stwórz nowe logo produktów ekologicznych UE
Stwórz nowe logo produktów ekologicznych UE
Unia Europejska poszukuje nowego logo dla produktów ekologicznych. Dyrekcja Generalna ds. Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich KE ogłosiła w tym celu konkurs, w którym mogą wziąć udział projektanci ze wszystkich 27 państw członkowskich.
Sztuka krajobrazu przeciwko zmianom klimatu
Sztuka krajobrazu przeciwko zmianom klimatu
Międzynarodowy ruch obywatelski na rzecz przeciwdziałania zmianom klimatycznym 350.org oraz węgierskie stowarzyszenie ekologiczne Messzelato zapraszają młodzież z Europy Centralnej i Wschodniej do udziału w międzynarodowym konkursie "Sztuka Krajobrazu przeciwko zmianom klimatu".
Konkurs na projekty dot. korytarzy ekologicznych
Centrum Koordynacji Projektów Środowiskowych ogłosza konkurs "Zwiększenie drożności korytarzy ekologicznych", w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Nabór wniosków odbywać się będzie od 4 maja do 22 czerwca br.
Zwycięzcy konkursu Panasonic Kid Witness News
Zwycięzcy konkursu Panasonic Kid Witness News
Reportaż młodych filmowców z Jerzmanowej „Brudna robota” zdobył największe uznanie jury Panasonic Kid Witness News m.in. za  umiejętne nawiązanie do najlepszych tradycji polskiego filmu dokumentalnego oraz biegłość realizacyjną. Podczas wczorajszej gali finałowej ogłoszono zwycięzców polskiego ...
eRYś rozdaje nagrody
eRYś rozdaje nagrody
W czterech konkursach ogłoszonych na Leśnym Wortalu Edukacyjnym www.erys.pl można zdobyć wspaniałe nagrody, m.in. lustrzankę cyfrową, laptopy oraz odtwarzacze MP3.
Konkurs Świętokrzyska Przyroda
Konkurs Świętokrzyska Przyroda
Trwa kolejna edycja konkursu dla Internautów ‘Świętokrzyska Przyroda” organizowanego przez Świętokrzyski Park Narodowy.
Panteon Polskiej Ekologii
Panteon Polskiej Ekologii
Konkurs przeznaczony jest dla przedsiębiorstw i podmiotów gospodarczych, a także jednostek samorządowych, których działalność proekologiczna przyczynia się do poprawy jakości środowiska naturalnego w poszczególnych regionach.
Pasaż zakupowy