Kto otrzymał Zielony Staż?
Znamy już Zwycięzcę II edycji konkursu „Projekt: Zielony Staż”. Komisja Konkursowa zdecydowała jednogłośnie, że płatny staż, podczas którego zostanie zrealizowany zwycięski projekt, przypadnie studentce Architektury i Urbanistyki z Politechniki Krakowskiej – Karolinie Latusek z projektem ...
Konkurs „Stwórz eko-deser ze sklepem ekologicznym BIO-KRAINA.pl rozwiązany!
Konkurs „Stwórz eko-deser ze sklepem ekologicznym BIO-KRAINA.pl rozwiązany!
Znamy laureatów konkursu „Stwórz eko-deser ze sklepem ekologicznym BIO-KRAINA.pl”. Dziękujemy za wszystkie kulinarne propozycje − nadesłane przez Was przepisy wyglądały bardzo apetycznie!
Konkurs: Stwórz eko deser z BIO-KRAINA.pl
Konkurs: Stwórz eko deser z BIO-KRAINA.pl
„Młodzi o łupkach” − konkurs geologiczno-filmowy
Konkurs filmowy „Młodzi o łupkach”
Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych mają okazję sprawdzić się w roli młodych geologów i scenarzystów filmowych. Właśnie ruszyła II edycja ogólnopolskiego konkursu geologiczno-filmowego „Młodzi o łupkach”.
Przyroda Ojczysta 2015 – weź udział w konkursie
Przyroda Ojczysta 2015 – weź udział w konkursie
Uwielbiasz robić zdjęcia, szczególnie w plenerze? Zapraszamy do udziału w szóstej edycji konkursu fotograficznego Przyroda Ojczysta 2015, organizowanego przez portal Ekologia.pl.
Zamień odpady na energię! Konkurs dla młodzieży i studentów
Konkurs: Zamień odpady na energię!
Krowa przez całe życie je aby dać nam mleko. Czy to jedyny cel, do którego stworzyła ją natura? Otóż, nie! Natura dała krowie „niezwykłą moc” − możliwość przetwarzania biomasy na biogaz. Ludzie szybko się zorientowali, że ten cud natury można wykorzystać i zaczęli budować biogazownie.
Świętuj początek jesieni z marką Coslys
Jesienny konkurs firmy Coslys rozwiązany!
Konkurs „Świętuj początek jesieni z marką Coslys” rozwiązany! Znamy już wyniki naszego konkursu, organizowanego wspólnie z firmą Matique, dystrybutorem kosmetyków marki Coslys. Redakcja portalu Ekologia.pl otrzymała około 250 poprawnych odpowiedzi na pytanie konkursowe.
„W poszukiwaniu Natury 2000” – rusza konkurs dziennikarski dla studentów
Konkurs „W poszukiwaniu Natury 2000”
Budowanie świadomości ekologicznej oraz zachęcenie młodych ludzi do pogłębiania wiedzy na temat obszarów Natura 2000 w Polsce to główne cele konkursu dziennikarskiego dla studentów. Konkurs „W poszukiwaniu Natury 2000” jest kolejnym działaniem w ramach kampanii „Poznaj swoją Naturę”, ...
 Nagrody XXXI edycji konkursu „Warszawa w kwiatach i zieleni 2014” rozdane!
Najciekawsze obiekty zielone stolicy
W niedzielę 14 września, odbyła się uroczysta gala 31. edycji konkursu „Warszawa w kwiatach i zieleni”. W przestrzeniach Centrum Sztuki Współczesnej organizatorzy Towarzystwo Przyjaciół Warszawy i miasto stołeczne Warszawa uhonorowało przeszło 40 laureatów.
 „Drugie Życie Elektrośmieci”! To już VI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego
Konkurs „Drugie Życie Elektrośmieci”!
Jaki jest cel konkurs „Drugie Życie Elektrośmieci”? Pierwsze założenie do podniesienie świadomości ekologicznej dzieci i lokalnych społeczności. Drugim celem jest  zbiórka elektroodpadów oraz zużytych baterii, które zalegają w środowisku, obciążając nasz ekosystem.
Pasaż zakupowy