Konkurs „Rozkwitnij z kosmetykami Bioselect” rozwiązany!Konkurs „Rozkwitnij z kosmetykami Bioselect” rozwiązany!
Rozkwitnij z kosmetykami Bioselect! Weź udział w naszym konkursie i wygraj zestawy kosmetyków marki Bioselect.
Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj nagrody w postaci zestawów naturalnych kosmetyków ufundowanych przez firmę Bioselect ...
Konkurs „Świętuj początek wiosny z marką Termissa” rozwiązany!
Konkurs „Świętuj początek wiosny z marką Termissa” rozwiązany!
Znamy już wyniki naszego konkursu, organizowanego wspólnie z firmą Termissa. Konkurs cieszył się dużą popularnością. Redakcja portalu Ekologia.pl otrzymała kilkadziesiąt poprawnych odpowiedzi na pytanie konkursowe.
Świętuj początek wiosny z marką Termissa i weź udział w naszym konkursie!
Konkurs Fotograficzny Przyroda Ojczysta 2017
Konkurs Fotograficzny Przyroda Ojczysta 2017
Pasjonujesz się fotografią i uwielbiasz robić zdjęcia? Polujesz z aparatem na zwierzęta. Podglądasz w obiektywie życie owadów? Uwieczniasz na zdjęciach zmieniającą się wraz z porami roku przyrodę? Zapraszamy do udziału w naszym konkursie fotograficznym Przyroda Ojczysta 2017. Na autorów ...
„Drugie życie szkła”  może być naprawdę ciekawe
„Drugie życie szkła” może być naprawdę ciekawe
Okazuje się, że „drugie życie szkła” może być naprawdę ciekawe, a czasem wręcz zaskakujące! Organizer na garażowy, wisior z pojemnikiem dla diabetyka, skarbonka, przybornik na nici, karmnik, lampa – te i wiele innych prac napłynęło na I edycję konkursu EduPak Polska.
Celebruj jesień z marką Bleuet
Celebruj jesień z marką Bleuet
Jesień nie musi być nudna! Celebruj jesień z marką Bleuet i weź udział w naszym konkursie!
Poczuj chemię szkła
Poczuj chemię szkła
Czy można edukować w zakresie ochrony środowiska przy pomocy Napoleona, szklanej butelki i lekcji chemii? Oczywiście!  Tak działa EduPak Polska – nowa odsłona tegorocznej, międzynarodowej kampanii edukacyjnej „Szkło jest wiecznie żywe”.
Ekonatura: „Pochwal się swoimi ekologicznymi osiągnięciami”
Pochwal się swoimi ekologicznymi osiągnięciami
Konkurs „Pochwal się swoimi ekologicznymi osiągnięciami” skierowany jest do nauczycieli i młodzieży wszystkich typów szkół zlokalizowanych w województwie dolnośląskim. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wysłanie zgłoszenia, przedstawiającego pomysły na aktywną edukację ekologiczną lub ...
EKO HESTIA SPA – do wygrania 100 tysięcy złotych
EKO HESTIA SPA – do wygrania 100 tysięcy złotych
Konkurs jest wspólną inicjatywą Grupy ERGO Hestia i Stowarzyszenia Gmin Uzdrowiskowych RP. Jedynym fundatorem nagrody w konkursie EKO HESTIA SPA jest Grupa Ergo Hestia z Sopotu. Ubezpieczyciel wspierać będzie w ten sposób  najciekawsze proekologiczne inicjatywy członków Stowarzyszenia.
Kto wykazał się największą wiedzą na temat baterii?
Kto wykazał się największą wiedzą na temat baterii?
17 maja w hali sportowej  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gliwicach odbył się finał ogólnopolskiego konkursu „Bateria pomysłów”. Kto znalazł się na podium?
Co Ty wiesz o bateriach?
Co Ty wiesz o bateriach?
Czy wiesz co to oznacza, że kadm ma działanie kancerogenne, co to jest gęstość energii lub na czym polega działanie ogniwa galwanicznego?
Konkurs Ekologiczny w zachodniopomorskim!
Konkurs Ekologiczny w zachodniopomorskim!
Pogłębianie wiedzy ekologicznej i uwrażliwienie młodzieży na aktualne problemu ochrony środowiska to tylko niektóre cele Konkursu Ekologicznego, który po raz piąty organizuje Technikum Kształtowania Środowiska przy Zespole Szkół Nr 2 w Szczecinie.
Konkurs „Zarabiaj dbając o środowisko z Wiewiórka.pl” rozwiązany!
Konkurs „Zarabiaj dbając o środowisko z Wiewiórka.pl” rozwiązany!
Znamy już wyniki naszego konkursu, organizowanego wspólnie z firmą Wiewiorka.pl. Redakcja portalu Ekologia.pl otrzymała około 100 poprawnych odpowiedzi na pytanie konkursowe.
Przetwarzam, więc jestem
Przetwarzam, więc jestem
Agencja Wydawnicza AGA PRESS, organizator akcji Odpakowani, ogłasza drugi ogólnopolski konkurs wiedzy ekologicznej na temat gospodarowania odpadami, pt. „Przetwarzam, więc jestem”.
We ART Water Film Festival. Nagraj krótki film i wygraj 3 000 euro
Nagraj krótki film i wygraj 3 000 euro
Lubisz nagrywać krótkie filmy i dzielić się nimi z przyjaciółmi? Jesteś fanem idei eko i troszczysz się o środowisko? Chcesz być częścią międzynarodowej inicjatywy i wygrać 3 tysiące euro? Jeżeli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś „tak” – konkurs We ART Water Film Festival jest dla ...
Zmień blokowisko w piękny zakątek
Zmień blokowisko w piękny zakątek
Z początkiem lutego rusza konkurs grantowy „Zielona Ławeczka”, w którym mieszkańcy otwartych osiedli, które są zarządzane przez spółdzielnie mieszkaniowe i wspólnoty, będą mogli ubiegać się o pieniądze na zazielenienie, rewitalizację lub uprzątnięcie zaniedbanych osiedli, skwerów, ...
CYKNIJ W RECYKLING – rozstrzygnięcie konkursu
Kto najlepiej cyknął w recykling?
Konkurs fotograficzny CYKNIJ W RECYKLING dobiegł końca. W sumie osiem osób otrzymało nagrody i wyróżnienia. Pierwszą nagrodę otrzymała pani Magdalena Kosin za zabawną fotografię nawiązującą stylem do… PRL’u. 
We ART Water Film Festival – ruszyła 3 edycja
Zależymy od wody i infrastruktury sanitarnej
Fikcja, dokument, a także animacja. W tych kategoriach można już zgłaszać krótkometrażowe filmy do międzynarodowego konkursu We ART Water organizowanego przez fundację firmy Roca. Temat tegorocznej edycji brzmi „Zależymy od wody i infrastruktury sanitarnej”. Na autorów zwycięskich prac ...

Pasaż zakupowy

Pasaż zakupowy