Środa 18.11.2009

Leśne fotografie 2009

lasyLasy państwowe
Lasy państwowe logo

RDLP w Krośnie we współpracy z Telewizją Polską Oddział Rzeszów i redakcją Tygodnika Regionalnego „Nowe Podkarpacie”. Zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Leśne fotografie 2009”. Prace konkursowe można nadsyłać do 15 stycznia.To już dziewiąta edycja konkursu „Leśne fotografie”. W dotychczasowych edycjach konkursu wzięło udział już ponad 1200 osób. Konkurs jest adresowany do amatorów, którzy mogą zgłosić wszelkie prace tematycznie związane z lasem; pokazujące piękno pejzażu, bogactwo świata roślinnego i zwierzęcego, urodę leśnych zabytków, urok grzybobrania lub zdjęcia z leśnych wędrówek. Fotografie muszą być po prostu leśne.

Każdy uczestnik może zgłosić najwyżej odbitki trzech zdjęć w rozmiarze 20 x 30 cm. Prace wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia należy nadesłać w terminie do 15 stycznia 2010 r. na adres organizatora:

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie
38-400 Krosno
ul. Bieszczadzka 2
z dopiskiem „Leśne fotografie”

Rozstrzygnięcia konkursu dokona jury, złożone z profesjonalnych fotografików w terminie do 31 stycznia 2010 r. Główną nagroda jest pięciodniowy pobyt dla dwóch osób w Bieszczadach (W uzgodnionym terminie – marzec lub kwiecień 2010 roku). Nagrodzone i wyróżnione oraz inne zakwalifikowane przez jury zdjęcia zostaną wyeksponowane na wystawie pokonkursowej i opublikowane na łamach „Nowego Podkarpacia” i stronach internetowych RDLP w Krośnie.
RDLP w Krośnie
Ocena (0) Oceń: