Poniedziałek 12.10.2009

Wybierz najbardziej apetycznych wegetarian

Najseksowniejsi Polscy Wegetarianie 2009

Rozpoczął się drugi etap tegorocznej edycji konkursu "Najseksowniejsi polscy wegetarianie", zorganizowanego przez portal Wegetarianie.pl. Jest już dostępna konkursowa galeria, gdzie znalazło się kilkaset zdjęć nadesłanych przez wegetarian i wegetarianki z całej Polski. Teraz czas na głosowanie przez internautów, które wyłoni zwycięzców.Konkurs organizowany jest po raz trzeci i cieszy się rosnącą popularnością wśród osób zainteresowanych zdrowym stylem życia. Jego celem jest promocja wegetarianizmu oraz zmiana sposobu postrzegania wegetarian, poprzez ukazywanie radosnych, zdrowych, atrakcyjnych osób, którzy wyłączyli mięso ze swojej diety.

W ramach drugiego etapu konkursu, zwycięzcy zostaną wybrani przez internautów w drodze głosowania. Oddawanie głosów najseksowniejszą polską wegetariankę i najseksowniejszego polskiego wegetarianina odbywa się poprzez stronę konkursową galerię na stronie www.wegetarianie.pl/sexy/2009.

W wyniku głosowania zostaną wyłonieni najbardziej apetyczni wegetarianie 2009 roku, czyli zdobywcy 1. miejsca w kategorii "On" i "Ona" oraz dodatkowo laureaci drugich i trzecich miejsc obu płci (łącznie 6 laureatów).

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, wśród których znalazła się m.in. profesjonalna sesja zdjęciowa w lifestylowym Magazynie e!stilo wraz ze stylizacją w ubraniach zaprojektowanych przez studentów Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru, weekend w ekologicznym gospodarstwie w pobliżu Beskidu Niskiego, zestawy ze zdrową żywnością, wegańskie kosmetyki z certyfikatami ekologicznymi oraz książki o wegetarianizmie i prawach zwierząt.
Ocena (4.9) Oceń: