Piątek 03.06.2016

EKO HESTIA SPA – do wygrania 100 tysięcy złotych

EKO HESTIA SPA

Konkurs jest wspólną inicjatywą Grupy ERGO Hestia i Stowarzyszenia Gmin Uzdrowiskowych RP. Jedynym fundatorem nagrody w konkursie EKO HESTIA SPA jest Grupa Ergo Hestia z Sopotu. Ubezpieczyciel wspierać będzie w ten sposób  najciekawsze proekologiczne inicjatywy członków Stowarzyszenia.Przyznawana co roku nagroda „EKO HESTIA SPA” będzie promować i popularyzować najbardziej skuteczne i nowatorskie działania oraz inwestycje mające pozytywny wpływ na środowisko. Wartość nagrody „EKO HESTIA SPA” to każdorazowo 100 tysięcy złotych. Tak kwota może zostać przeznaczone wyłącznie na dalsze działania proekologiczne na terenie nagrodzonej gminy. Pretendujące do nagrody samorządy będą musiały wcześniej zadeklarować i zaplanować, na co są gotowe przeznaczyć uzyskaną nagrodę.

Polska w chwili obecnej posiada 45 uzdrowisk statutowych. Do konkursu zgłoszenia przesłało aż 11 gmin uzdrowiskowych z całego kraju. Gminy te położone są na terenie 7 województw. Najwięcej zgłoszeń wpłynęło z województwa małopolskiego (4 zgłoszenia), następnie z województwa świętokrzyskiego (2 zgłoszenia) i po jednym zgłoszeniu z województwa kujawsko-pomorskiego, lubelskiego, mazowieckiego, pomorskiego i łódzkiego. W I edycji konkursu EKO HESTIA SPA udział biorą następujące miasta i gminy uzdrowiskowe: Inowrocław, Nałęczów, Krynica-Zdrój, Rabka-Zdrój, Szczawnica, Sękowa, Konstancin-Jeziorna, Sopot, Busko-Zdrój, Solec-Zdrój, Uniejów.

W najbliższych miesiącach zostaną zweryfikowane wszystkie zgłoszenia konkursowe. Zakończenie I etapu konkursu zaplanowano na koniec czerwca 2016 roku. Wręczenie nagród w Konkursie EKO HESTIA SPA odbędzie się w trakcie gali jubileuszu 25-lecia Stowarzyszenia Gmin Uzdrowiskowych RP we wrześniu 2016r.

Informacje dodatkowe na temat uczestników i edycji i konkursu „EKO HESTIA SPA” są dostępne na stronie internetowej SGU RP http://sgurp.pl/konkurs-eko-hestia-spa/aktualnosci/
Ocena (0) Oceń:
Pasaż zakupowy