Czwartek 04.11.2021

Konkurs dla uczestników biegu Wild Run 2021!

Właśnie ruszył konkurs „Wildrun 2021”. Wystarczy zrobić zdjęcie w trakcie biegu charytatywnego na rzecz dzikich zwierząt i opublikować na swojej tablicy na Facebooku lub Instagramie z hashtagiem #WILDRUN2021. Do wygrania są podwójne bilety do wrocławskiego zoo oraz niezwykłe zestawy ręcznie wykonanych zabawek dla kotów, które powstały w górach Mongolii. Zdjęcia można publikować do 31.12.2021 r.bieg wild runfot.materiały prasowe organizatora

Od 7 października trwa V edycja biegu charytatywnego WILD RUN organizowanego przez wrocławskie zoo, jego fundację DODO i stowarzyszenie Pro-run. Swój udział może zgłosić każdy, bez względu na miejsce zamieszkania czy wiek, bo bieg ma formułę wirtualną. Do wyboru są trzy dystanse – 1, 5 lub 10 km, które można przebiec lub przejść w dogodnym miejscu, czasie i towarzystwie.

Tu organizatorzy namawiają by biegać z dziećmi, rodzicami, dziadkami, sąsiadami, czy kolegami, a także czworonożnymi przyjaciółmi. Biec można więc w pojedynkę lub w grupie. Klasyfikacja obejmuje po 11 grup wiekowych dla obu płci – od 0 do powyżej 70 lat. Każdy z zarejestrowanych uczestników biegu otrzyma podstawowy pakiet startowy, który zawiera drukowany numer startowy, medal biegu, dyplom elektroniczny oraz elektroniczny numer startowy. Dodatkowo pierwszych 1.000 osób otrzyma ekologiczną torbę bawełnianą z wizerunkiem jednego ze zwierzęcych bohaterów biegu. Organizatorzy namawiają jednak do wyboru rozszerzonego pakietu, w którym znajdują się dodatkowo koszulki w trzech wariantach do wyboru – z wizerunkiem lemura katta, żółwia promienistego i fanka ora chusta typu komin (one size). Cały zysk z tegorocznej edycji biegu przeznaczony jest na ratowanie dzikich zwierząt, ofiar kłusownictwa i nielegalnego handlu. Wśród nich są lemury katta, żółwie promieniste i fenki.

Rejestrować się na bieg można na stronie internetowej www.wildrun.eu do 2. grudnia br., a biegać i rejestrować wyniki do końca grudnia 2021. Konkurs trwa od 3 listopada do 31 grudnia br. W tym czasie można publikować na swoich tablicach na Facebook (post publiczny) lub Instagram zdjęcia z ze swojego udziału w biegu z hasztagiem #WILDRUN. Spośród wszystkich oznaczonych zdjęć komisja wybierze 5 najlepszych i nagrodzi.

Nagrody ufundowała Fundacja Zoo Wrocław Dodo.
Wydarzenie WILD RUN na fb: https://bit.ly/3mGhnrf

źródło: materiały prasowe
Ocena (2.7) Oceń: