Środa 20.01.2021

Rozpoczęła się XII edycja konkursu fotograficznego Przyroda Ojczysta! Zgłoś swoje fotografie

Kochasz robić zdjęcia na łonie natury? Świat zwierząt nie ma przed Tobą tajemnic? Weź udział w konkursie fotograficznym  Przyroda Ojczysta 2021, organizowanym już po raz dwunasty przez portal lifestylowy Ekologia.pl.grafika:materiały organizatora

Konkurs skierowany jest do osób, dla których robienie zdjęć jest zarówno pasją jak i pomysłem na utrwalenie na barwnych zdjęciach fascynującego świata roślin i zwierząt. Jury ocenia nie tylko technikę wykonania fotografii, lecz przede wszystkim pomysł i aranżację nadsyłanych prac.
Przebieg konkursu

Konkurs  Przyroda Ojczysta 2021 przebiega w 2 turach. Pierwsza tura trwa przez cały rok 2021, uczestnicy cyklicznie co miesiąc mogą zgłaszać swoje zdjęcia, logując się na stronie http://spolecznosc.ekologia.pl/. Co miesiąc głosami internautów jest wybierane Zdjęcie Miesiąca. Druga część konkursu będzie mieć miejsce w styczniu 2022, kiedy to wszyscy zwycięzcy Zdjęć Miesiąca  z całego roku staną w pojedynku o tytuł laureata konkursu Przyroda Ojczysta 2021.

Prace konkursowe oceniają zarówno internauci, jak i Jury złożone z członków redakcji Ekologia.pl. W każdym miesiącu, począwszy od stycznia, jest wybieranie Zdjęcie Miesiąca.  W finale konkursu w styczniu 2021 zostaną przyznane 2 nagrody i prestiżowe tytuły Laureatów konkursu Przyroda Ojczysta 2021. Nagrodzone zdjęcia otrzymają nagrody ufundowane przez sponsora konkursu – firmę  Go Green Distribution.

Jak zgłosić zdjęcie?

Szczegółowe informacje, formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu dostępne są na stronie http://spolecznosc.ekologia.pl/przyroda-ojczysta. Głosowanie internautów odbywa się po zalogowaniu w panelu konkursowym. Organizator konkursu, portal Ekologia.pl zastrzega sobie możliwość nieopublikowania zdjęć, które nie spełniają warunków regulaminu.
Ekologia.pl
Ocena (4.5) Oceń:
Pasaż zakupowy