Poniedziałek 19.06.2017

Weź udział w konkursie kulinarnym IT FIT i wygraj nagrody!

it fit

Firma EACTIVE organizuje konkurs „IT Fit” na zdrowy posiłek do pracy! Zależy Ci na zdrowym odżywaniu i chciałbyś urozmaicić swoją dietę? Masz ku temu idealną okazję – prześlij przepis na zdrową potrawę, która idealnie nada się do zjedzenia w pracy i wygraj atrakcyjne nagrody! Otwórz się na nowe smaki i podziel się swoim pomysłem.Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować wybrane danie i przesłać na adres konkurs@eactive.pl:

•    przepis składający się z listy składników i opisu sposobu przyrządzenia potrawy,
•    nazwę potrawy,
•    1-3 zdjęcia potrawy,
•    informacje o czasie przygotowania,
•    swoje imię i nazwisko.
Dodatkowo uczestnicy zobowiązani są do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, a także umieszczenia dowolnego komentarza na podstronie konkursowej na stronie Organizatora https://www.eactive.pl/. Prace należy przesyłać do 9 lipca 2017 roku. Następnie zwycięzcy zostaną wyłonieni poprzez głosowanie, które odbędzie się na stronie organizatora. Wygrają trzy osoby, które otrzymają kolejno największą liczbę głosów.

Na zwycięzców czekają nagrody:

I miejsce: bon do sklepu ze zdrową żywnością Zdrowa Żywność 24 o wartości 500 zł
II miejsce: bon do sklepu ze zdrową żywnością Zdrowa Żywność 24 o wartości 200
III miejsce: książka autorstwa Macieja i Karoliny Szaciłło „Jedz i pracuj nad własnym zdrowiem. Szybkie i zdrowe dania do pracy”.

Przed wysłaniem pracy należy zapoznać się z regulaminem konkursu dostępnym w tym miejscu: https://www.eactive.pl/pozycjonowanie/news/czas-na-konkurs-kulinarny-badz-fit-w-pracy-i-wygraj-nagrody/ . Zgłoszenie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.
Ocena (0) Oceń: