Poniedziałek 22.06.2015

Zielony Staż – znamy już zwycięzcę Zwycięzcę II edycji konkursu „Projekt: Zielony Staż”

Zielony Staż – znamy już zwyciężczynię! Zielony Staż – znamy już zwyciężczynię!

Znamy już Zwycięzcę II edycji konkursu „Projekt: Zielony Staż”. Komisja Konkursowa zdecydowała jednogłośnie, że płatny staż, podczas którego zostanie zrealizowany zwycięski projekt, przypadnie studentce Architektury i Urbanistyki z Politechniki Krakowskiej – Karolinie Latusek z projektem „Zastosowanie zieleni na terenie firm, dla poprawy stanu środowiska przyrodniczego, krajobrazu jak również polepszenia środowiska pracy”Wybór zwycięskiego projektu był niezwykle trudny ze względu na wysoki poziom merytoryczny i jakościowy nadesłanych projektów – ostateczny głos należał do Sponsora Głównego konkursu. Dodatkowo został wyróżniony projekt studentki Inżynierii Środowiska z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie – Patrycji Pelc pn. „Ścieżka edukacyjno-informacyjna”.

Członkowie Fundacji Myśli Ekologicznej mają nadzieję, że konkurs „Projekt: Zielony Staż” ponownie przyczynił się do zwiększenia motywacji w kwestii podejmowania działań na rzecz poprawy otaczającego nas środowiska oraz tworzenia dobrych praktyk w zakresie zrównoważonego rozwoju.

W przygotowaniu jest już III edycja konkursu „Projekt: Zielony Staż”, której rozpoczęcie planowane jest na początku przyszłego roku.
Ocena (1.0) Oceń: