VI Targi Ogrodnicze EDEN 2010
VI Targi Ogrodnicze EDEN 2010
Zapraszamy do udziału w VI Targach Ogrodniczych EDEN 2010 i VI Kiermaszu Ogrodniczym, które odbędą się w dniach 15-16 maja 2010 roku w Centrum Targowo-Wystawienniczym Międzynarodowych Targów Lubelskich S.A. w Lublinie przy ul. Dworcowej 11.
ENEX - XIII Międzynarodowe Targi Energetyki
ENEX - XIII Międzynarodowe Targi Energetyki
Targi Kieleckie zapraszają na XIII Międzynarodowe Targi Energetyki ENEX oraz na VIII Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX- Nowa Energia, w dniach 3-5 marca w Kielcach.
CENERG - Czysta Energia 2010
CENERG - Czysta Energia 2010
Agencja SOMA Sp.J. oraz Instytut Energetyki Odnawialnej zapraszają na Targi i Wystawę CENERG - Czysta Energia 2010 w dniach 4-6 marca połączoną z międzynarodowym seminarium Biogaz 2010 dnia 4 marca.  Wszystko na terenie Centrum Ekspozycyjnego EXPO XXI w Warszawie.
TEO 2010
Targi Pomorskie oraz Kujawsko-Pomorskie Stowarzyszenie Energii odnawialnej zapraszają na I edycję Targów Energii Odnawialnej TEO-2010, w dniach 19-21 marca br.
GREENPOWER
Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają do udziału w drugiej edycji Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej GREENPOWER, w dniach 18-20 maja.
EKOTECH
W dniach 3-5 marca w Kielcach odbędzie się XI edycja Targów Ekologicznych, Komunalnych, Surowców Wtórnych, Utylizacji i Recyklingu – EKOTECH.
POLEKO 2009
POLEKO 2009
Międzynarodowe targi Poznańskie zapraszają do udziału w Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska POLEKO 2009, które odbędą się w dniach 24-27 listopada w Poznaniu. Portal ekologia.pl jest patronem medialnym wydarzenia.
XIV Śląski Kiermasz Żywności Ekologicznej
XIV Śląski Kiermasz Żywności Ekologicznej
Polski Klub Ekologiczny Koło Miejskie w Gliwicach zaprasza na XIV Śląski Kiermasz Żywności Ekologicznej, który odbędzie się 7 listopada na Wydziale Górnictwa i Geologii Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Wystawcy, jak co rok przygotują dla odwiedzających bogatą ofertę swoich produktów, a wśród ...
Dni Domów Pasywnych
Dni Domów Pasywnych
Jak budować domy, aby oszczędzać energię i chronić środowisko? Rozwiązaniem są budynki, które do ogrzewania wykorzystują ciepło ziemi i słońca. Praktyczne szczegóły takich proekologicznych i przyjaznych dla kieszeni inwestycji poznają uczestnicy Dni Domów Pasywnych.
Jarmark Ekologiczny we Wrocławiu
Jarmark Ekologiczny we Wrocławiu
Fundacja Ekorozwoju (FER) zaprasza na jesienną edycję Jarmarku Ekologicznego na Solnym. Rozpocznie się on w piątek 25 września degustacją regionalnych smakołyków i potrwa do niedzieli 4 października.
Pasaż zakupowy