Targi Dobrych Praktyk CSR coraz bliżej
20 października 2010 rozpoczynają się Targi Dobrych Praktyk CSR organizowane przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Zakwalifikowane firmy zaprezentują swoje odpowiedzialne działania w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie.
Targi NATURA FOOD 2010
Targi NATURA FOOD 2010
W dniach 15 – 17 października 2010 Międzynarodowe Targi Łódzkie zapraszają do udziału w Dniach Naturalnej Żywności NATURA FOOD – najważniejszej imprezie branży produktów tradycyjnych i ekologicznych w Polsce. Honorowymi patronami targów są Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Marszałek ...
VI Targi Ogrodnicze EDEN 2010
VI Targi Ogrodnicze EDEN 2010
Zapraszamy do udziału w VI Targach Ogrodniczych EDEN 2010 i VI Kiermaszu Ogrodniczym, które odbędą się w dniach 15-16 maja 2010 roku w Centrum Targowo-Wystawienniczym Międzynarodowych Targów Lubelskich S.A. w Lublinie przy ul. Dworcowej 11.
ENEX - XIII Międzynarodowe Targi Energetyki
ENEX - XIII Międzynarodowe Targi Energetyki
Targi Kieleckie zapraszają na XIII Międzynarodowe Targi Energetyki ENEX oraz na VIII Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX- Nowa Energia, w dniach 3-5 marca w Kielcach.
CENERG - Czysta Energia 2010
CENERG - Czysta Energia 2010
Agencja SOMA Sp.J. oraz Instytut Energetyki Odnawialnej zapraszają na Targi i Wystawę CENERG - Czysta Energia 2010 w dniach 4-6 marca połączoną z międzynarodowym seminarium Biogaz 2010 dnia 4 marca.  Wszystko na terenie Centrum Ekspozycyjnego EXPO XXI w Warszawie.
TEO 2010
Targi Pomorskie oraz Kujawsko-Pomorskie Stowarzyszenie Energii odnawialnej zapraszają na I edycję Targów Energii Odnawialnej TEO-2010, w dniach 19-21 marca br.
GREENPOWER
Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają do udziału w drugiej edycji Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej GREENPOWER, w dniach 18-20 maja.
EKOTECH
W dniach 3-5 marca w Kielcach odbędzie się XI edycja Targów Ekologicznych, Komunalnych, Surowców Wtórnych, Utylizacji i Recyklingu – EKOTECH.
POLEKO 2009
POLEKO 2009
Międzynarodowe targi Poznańskie zapraszają do udziału w Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska POLEKO 2009, które odbędą się w dniach 24-27 listopada w Poznaniu. Portal ekologia.pl jest patronem medialnym wydarzenia.
XIV Śląski Kiermasz Żywności Ekologicznej
XIV Śląski Kiermasz Żywności Ekologicznej
Polski Klub Ekologiczny Koło Miejskie w Gliwicach zaprasza na XIV Śląski Kiermasz Żywności Ekologicznej, który odbędzie się 7 listopada na Wydziale Górnictwa i Geologii Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Wystawcy, jak co rok przygotują dla odwiedzających bogatą ofertę swoich produktów, a wśród ...
Pasaż zakupowy