Dni Domów Pasywnych
Dni Domów Pasywnych
Jak budować domy, aby oszczędzać energię i chronić środowisko? Rozwiązaniem są budynki, które do ogrzewania wykorzystują ciepło ziemi i słońca. Praktyczne szczegóły takich proekologicznych i przyjaznych dla kieszeni inwestycji poznają uczestnicy Dni Domów Pasywnych.
Jarmark Ekologiczny we Wrocławiu
Jarmark Ekologiczny we Wrocławiu
Fundacja Ekorozwoju (FER) zaprasza na jesienną edycję Jarmarku Ekologicznego na Solnym. Rozpocznie się on w piątek 25 września degustacją regionalnych smakołyków i potrwa do niedzieli 4 października.
Ekologia + design = Idealny dom i wnętrze!
Ekologia + design = Idealny dom i wnętrze!
Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Idealny Dom i Wnętrze odbędzie się w dniach: 4-6 września. Młode polskie wzornictwo, ekologiczne trendy i technologie, konkursy z nagrodami i znakomita atmosfera doprawiona szczyptą designu - to wszystko czeka na osoby, które we wrześniu odwiedzą warszawską ...
Birdfair 2009
Birdfair 2009
W dniach 21-23 sierpnia tego roku w Wielkiej Brytanii odbędzie się kolejna edycja targów Birdfair – największej europejskiej imprezy przeznaczonej dla ornitologów i wszelkich miłośników ptaków.
Dni naturalnej żywności NATURA FOOD 2008
Dni naturalnej żywności NATURA FOOD 2008
Międzynarodowe Targi Łódzkie zapraszają do udziału w "Dniach naturalnej żywności NATURA FOOD", które odbędą się w dniach 17 – 19 października 2008 na terenach targowych w Łodzi.
NATURA FOOD 2009
NATURA FOOD 2009
Międzynarodowe Targi Łódzkie i Urząd Marszałkowski zapraszają do udziału w Dniach Naturalnej Żywności NATURA FOOD 2009, które odbędą się w dniach 23 – 25 października 2009 roku.
EKO-PAK i EKOGALA 2009
EKO-PAK i EKOGALA 2009
MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie, Samorząd Województwa Podkarpackiego oraz Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego serdecznie zapraszają do udziału w największych w Europie Środkowo-Wschodniej Targach Żywności Ekologicznej EKOGALA 2009, które odbędą się w dniach 22-24 maja 2009 r. w Hali ...
NATEXPO 2009
NATEXPO 2009
W dniach 17-19.10.2009 odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Produktów Naturalnych NATEXPO 2009. NATEXPO jest jedną z głównych wydarzeń targowych na terenie Francji, skupiających profesjonalistów z różnych sektorów przemysłu produktów naturalnych.
Wystawa PRO EKO na Słowacji!
Wystawa PRO EKO na Słowacji!
W dniach 21-24 kwietnia 2009 roku, w Bańskiej Bystrzycy (Słowacja) odbędzie się PRO EKO – wystawa dla firm z branży recyklingu i zarządzania odpadami. To największa międzynarodowa impreza tego typu na Słowacji. Wystawa została objęta patronatem Ministra Środowiska Republiki ...
Międzynarodowe Targi Energetyki ENEX
Międzynarodowe Targi Energetyki ENEX
W dniach 3 - 5 marca 2009 r. odbędą się w Kielcach Międzynarodowe Targi Energetyki ENEX. Na targi ENEX do Kielc przyjadą wytwórcy energii konwencjonalnej, jak również firmy zajmujące się produkcją  energii ze źródeł odnawialnych.
Pasaż zakupowy