X  edycja targów EKOTECH
X edycja targów EKOTECH
W dniach 3-5 III 2009 roku odbędą się Targi Ekologiczne, Komunalne, Surowców Wtórnych, Utylizacji i Recyklingu EKOTECH.
TARGI expoECO 2009
TARGI expoECO 2009
W tym roku organizowane są po raz drugi expoECO – Targi Ochrony Środowiska i Energii Odnawialnej, które odbędą się w dniach 20 -21 czerwca w Hali Wystaw „Kapelusz” WPKiW w Chorzowie.
Międzynarodowe Targi Ekologiczne „POLLUTEC”
Międzynarodowe Targi Ekologiczne „POLLUTEC”
Międzynarodowym Targom Ekologicznym „POLLUTEC”, które odbędą się w dniach 01-04 grudnia 2009 w Paryżu w Centrum Wystawienniczym Paris-Nord Villepinte, towarzyszyć będą liczne konferencje i seminaria.
Targi Ogrodnicze EDEN 2009
Targi Ogrodnicze EDEN 2009
Zapraszamy do udziału w V edycji Targów Ogrodniczych "EDEN 2009" i V Kiermaszu Ogrodniczym, które odbędą się w dniach 24-26 kwietnia 2009 roku na terenie Międzynarodowych Targów Lubelskich S.A.
ANIMALIADA, czyli wielkie święto zwierząt
ANIMALIADA, czyli wielkie święto zwierząt
W dniach 8 – 10 maja 2009 roku odbędzie się w Łodzi jedenasta już edycja Międzynarodowych Targów Zoologicznych PET FAIR.
LAS EXPO IX edycja
LAS EXPO IX edycja
Targi LAS-EXPO promują nowoczesne techniki związane z przemysłem drzewnym w tym roku odbędą się w dniach 13-15 marca. W trakcie tegorocznych targów LAS-EXPO odbędzie się konferencja „Gospodarka leśna a Natura 2000”, którą Targi Kielce organizują wspólnie z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych.
GREENPOWER – targi zielonej energii
GREENPOWER – targi zielonej energii
Międzynarodowe Targi Poznańskie i Polska Izba Gospodarcza Energii Odnawialnej postanowiły nawiązać współpracę w celu przygotowania profesjonalnych targów poświęconych najnowszym rozwiązaniom w zakresie wykorzystania energii odnawialnej. Wynikiem podjętej współpracy będzie zorganizowanie pierwszej ...
Pasaż zakupowy