ECOTIME – nowe oblicze ekologii w Targach Kielce
ECOTIME – nowe oblicze ekologii w Targach Kielce
Targi Produktów Ekologicznych, Tradycyjnych i Naturalnych – EcoTime, to ważny punkt w kalendarzu wszystkich, którzy działają w branży produktów ekologicznych. Dlatego warto pojawić się w dniach 8-9 kwietnia 2017 roku w Kielcach.
Regionalia 2017 – zaprezentuj się na Targach!
Zaprezentuj się na Regionaliach 2017
Trwają przygotowania do 6. edycji Targów Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia 2017. Wydarzenie przyciąga uwagę przedstawicieli biznesu oraz konsumentów poszukujących smacznych i zdrowych wyrobów opartych na wartościowych recepturach. W ofercie wystawców obok przysmaków z całej ...
Dobry produkt trzeba wypromować
Dobry produkt trzeba wypromować
Polskie rolnictwo świetnie sobie radzi na rynkach międzynarodowych, saldo w handlu rolnym jest dodatnie i wynosi 7,7 mld euro. Mimo dużych zawirowań związanych z rosyjskich embargiem, ciągle jednym z motorów napędowych eksportu pozostaje sektor owoców i warzyw. To w dużej mierze efekt ...
 EKOCUDA: Było pachnąco, kolorowo i różnorodnie
Było pachnąco, kolorowo i różnorodnie
Było pachnąco, kolorowo i różnorodnie. Ponad 7 500 osób odwiedziło Ekocuda, czyli Targi Kosmetyków Naturalnych, które odbyły się w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich przy ulicy Brackiej 25.
Naturalne kosmetyki na wyciągnięcie ręki
Naturalne kosmetyki na wyciągnięcie ręki
Jeżeli lubisz produkty tworzone z pasją, dbasz o zdrowy styl życia, to koniecznie musisz odwiedzić 19-20 listopada prestiżowy Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy w Warszawie. Tam bowiem będą działy się prawdziwe kosmetyczne Ekocuda.
4 Międzynarodowe Targi  EKOstyl  2016: Zdrowa żywność, styl życia i rodzina
Zdrowa żywność, styl życia i rodzina
Już w dniach 19-20 listopada br. w Bielsku-Białej odbędą się 4 Międzynarodowe Targi  EKOstyl  2016. To wydarzenie to idealna okazja dla producentów i dystrybutorów,  aby dotrzeć z ofertą do szerokiej ilości odbiorców, przedstawicieli handlu i dystrybucji, a także indywidualnych ...
 RENEXPO® Poland: Korzystanie z energii odnawialnej jest proste i opłacalne
Korzystanie z energii odnawialnej jest proste i opłacalne
Ponad 100 wystawców, nowości technologiczne, specjalistyczne konferencje, spotkania i fora – to wszystko czeka na uczestników VI Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland, które odbędą się w dniach 19-21 października w Warszawskim Centrum EXPO ...
Targi NATURA FOOD i beECO – największe targi ekobranży w Polsce
Targi NATURA FOOD i beECO – największe targi ekobranży w Polsce
Nikogo nie trzeba dziś przekonywać, że Targi NATURA FOOD i beECO, to najważniejsze i największe targi ekobranży w Polsce i ścisła czołówka imprez tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej. A jeżeli ktoś nie wie, to będzie mógł się o tym przekonać 7-9 października w Łodzi.
Kto w tym roku otrzymał Złote Medale targów POL-ECO-SYSTEM?
Kto w tym roku otrzymał Złote Medale targów POL-ECO-SYSTEM?
Aż 11 laureatów odbierze Złoty Medal MTP podczas uroczystości pierwszego dnia targów POL-ECO-SYSTEM. Czym się wyróżniają nagrodzone produkty i technologie?
Branża szykuje się do jesiennych targów POL-ECO-SYSTEM
Branża szykuje się do jesiennych targów POL-ECO-SYSTEM
Gdzie można znaleźć najnowsze i najlepsze rozwiązania dla branży Ochrona środowiska? Będzie można je znaleźć na targach POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu, które odbędą się 11-14 października 2016r.
Pasaż zakupowy