Wystawa PRO EKO na Słowacji!

Środa 01.04.2009

W dniach 21-24 kwietnia 2009 roku, w Bańskiej Bystrzycy (Słowacja) odbędzie się PRO EKO – wystawa dla firm z branży recyklingu i zarządzania odpadami. To największa międzynarodowa impreza tego typu na Słowacji. Wystawa została objęta patronatem Ministra Środowiska Republiki Słowackiej i współpracuje z Funduszem Recyklingowym.


Program przewiduje liczne seminaria z udziałem specjalistów, stowarzyszeń i przedstawicieli lokalnych społeczności. Główne motyw wystawy brzmi: Pakowanie to nie marnotrawstwo. Na spotkaniach zostaną poruszone aktualne, ważkie problemy. Odbędzie się konferencja pt. „Technologie środowiskowe i ich zastosowanie w procesie wykorzystywania odpadów”, a także po raz pierwszy w historii festiwal filmowy EKOTOPFILM!

Na PRO-EKO pojawi się okazja do inicjowana współpracy z Enterprise Europe Network – największą siecią wspierania przedsiębiorców w Unii Europejskiej. Porządek wystawy kładzie nacisk na promocję zrównoważonego rozwoju oraz innowacji - na czyste, ekologiczne technologie.

Uczestnicy wystawy będą też mogli wziąć udział w konkursie na najlepsze osiągnięcie dziedzinie recyklingu i procesie przetwarzania odpadów.

Równolegle do PRO EKO będą się odbywać imprezy tematyczne: 12. wystawa konstrukcyjna PRO ARCH, 8. wystawa rozwoju regionalnego PRO REGION (zarządzanie odpadami w mieście) i 5. wystawa źródeł odnawialnych i gospodarki energetycznej PRO ENERGO. Odbędzie się także 5. wystawa samochodów dostawczych i miejskich UTILITY VEHICLES.

W 2008 roku PRO EKO odwiedziło prawie 31 000 osób. Jako wystawcy będą mogli Państwo dotrzeć do grup docelowych, w tym do właścicieli przedsiębiorstw, specjalistów w dziedzinie ekologii, konsultantów, projektantów, trenerów, przedstawicieli społeczności i władz.

BB EXPO, spol. s r.o., ČSA 12, 974 01 Banská Bystrica, Slovakia
tel.: 00421 48 415 44 92, 415 26 91, 415 41 60
fax: 00421 48 412 42 05
e-mail: bbexpo@bbexpo.sk

Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu!
W razie jakichkolwiek pytań organizator udzieli indywidualnych konsultacji.

Więcej informacji na stronach BBEXPO.

Galeria zdjęć

wykop.pltwitter.plfacebook.pl
Oceń: Drukuj

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Ogłoszenia - ekologia.pl
Pasaż zakupowy