Czwartek 09.11.2023

Bądź eko - odwiedź Targi Zero Waste w Warszawie

Targi Zero Waste co roku przyciągają największych miłośników ekologii i zrównoważonego stylu bycia. To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego mamy okazję trafić na prawdziwie odpowiedzialnych twórców, warsztaty ułatwiające przechodzenie na zieloną stronę mocy i zbiórki rzeczy nam niepotrzebnych, a mogących zyskać nowe życie w rękach innych osób.targi zero wastegrafika: materiały prasowe
Już niebawem kolejna, X edycja Targów Zero Waste! Wydarzenie odbędzie się w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, przy ul. Brackiej 25 w Warszawie 2 grudnia 2023 roku. To doskonała okazja, żeby wyruszyć na łowy po najbardziej zrównoważone i ekologiczne produkty! Tu, każdy entuzjasta odpowiedzialnego stylu życia z pewnością znajdzie coś dla siebie. Jeśli szukasz też idealnego, zielonego prezentu dla kogoś bliskiego, to jest to najlepszy adres. Do wyboru będziemy mieli oferty aż kilkudziesięciu ekologicznych wystawców.

Wśród oferowanych produktów znajdziesz m.in. woskowijki, zerowastowe kosmetyki i środki czystości, naturalne świece, odzież z wełny, bawełny i konopii, książki o tematyce eko, torby i nerki z recyklingu, oryginalne meble z materiałów wtórnych, butelki, bidony, lunchboxy, … ! Do tego strefa darmowych ekologicznych warsztatów, strefa napraw, wymiany zepsutego sprzętu elektronicznego na rośliny, zbiórki niechcianych książek i garażówka!


Data: 2 grudnia 2023, GODZ. 10.00 - 18.00
Miejsce: Dom towarowy BRACIA JABŁKOWSCY
Ul. Bracka 25, Warszawa
Wstęp: bezpłatny


źródło: materiały prasowe
Ocena (3.5) Oceń: