Piątek 25.06.2021

Boho in the jungle II - targi wnętrz, roślin i mody w Katowicach

Wydarzenie pełne zieleni po raz pierwszy przybywa na Śląsk! W najbliższą niedzielę (27 czerwca) w Galerii Szyb Wilson odbędą się Planty - targi zielonych wnętrz oraz Bohemian - targi stylu boho! Przygotujcie się na dużą dawkę roślin, dobrego designu oraz pozytywnej energii!plantygrafika: materiały prasowe
Po sukcesie targów w Krakowie, przyszedł czas na pojawienie się na Śląsku, skąd pochodzą organizatorki eventu. Industrialne wnętrza Szybu Wilson pięknie komponują się z roślinnością, dlatego są idealną przestrzenią na takie wydarzenie.
Marki obecne na wydarzeniu są wybierane drogą selekcji przez organizatorki, które chcą, aby ich targi były różnorodne i trafiały w gusta szerokiej publiczności. Rośliny muszą być zielone i pachnące, rękodzieło oryginalne, a wszystkie produkty muszą odznaczać się wysoką jakością.

Boho in the jungle II to przede wszystkim rośliny, ale nie zabraknie także dodatków do nich, akcesoriów do wnętrz, naturalnych kosmetyków, czy biżuterii i mody w stylu boho. Jeśli chcesz sprawić, aby Twoje mieszkanie przypominało prawdziwą dżunglę to koniecznie zajrzyj 27 czerwca do Galerii Szyb Wilson!

kiedy:27 czerwca, 11:00 - 18:00
gdzie: Galeria Szyb Wilson, ul. Oswobodzenia 1, Katowice
WSTĘP BEZPŁATNY
Link do wydarzenia - https://www.facebook.com/events/1052536105244784

źródło: materiały prasowe
Ocena (3.3) Oceń: