Wtorek 13.11.2018

Ekocuda ‒ 180 marek kosmetyków naturalnych pod jednym dachem

Ponad 180 polskich i zagranicznych marek kosmetyków naturalnych pod jednym dachem, liczne wykłady, warsztaty i niespodzianki – przed nami 8. już edycja Ekocudów w Polsce i jednocześnie 5. jubileuszowa w Warszawie. Ekocuda stanowią wyjątkową okazję do poznania nowych marek kosmetycznych, które pełnymi garściami czerpią inspiracje wprost z natury. Organizatorzy i wystawcy zapraszają 17 i 18 listopada do Centrum Praskiego Koneser.EKOCUDA w Warszawie

Kosmetyki naturalne – obecnie nie stanowią już one wąskiej oferty dla wtajemniczonego grona. Wręcz przeciwnie – rynek kosmetyków ekologicznych ciągle się rozwija, ewoluuje, a wraz z jego rozwojem powstają nowe marki dla świadomych i wymagających klientów. Gdzie można poznać takie kosmetyki, powąchać i przetestować na własnej skórze? Oczywiście na Ekocudach!

– Przed nami 8. już edycja Ekocudów w Polsce i jednocześnie 5. jubileuszowa w Warszawie. Od momentu pierwszych „ekocudownych” kroków nasze targi bardzo się rozwinęły, podobnie jak ewoluował cały rynek produktów naturalnych i ekologicznych. Cieszę się bardzo, iż jesienna edycja odbędzie się w nowej, prestiżowej lokalizacji – Centrum Praskim Koneser.  Jednak nowości na tym się nie kończą. Ekocuda odbędą się w stolicy już po raz 5. – będzie to okrągłe, jubileuszowe wydarzenie, które mamy zamiar uczcić niespodziankami dla naszych gości – mówi Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda i organizatorka targów.

Niezmiennie stawiamy na edukację, dlatego oprócz możliwości poznania i przetestowania przyjaznych dla skóry i środowiska kosmetyków naturalnych goście wezmą udział w licznych atrakcjach,  takich jak warsztaty makijażu czy wykłady dedykowane zdrowiu.

Sponsorem 5. edycji Ekocudów w Warszawie jest Annabelle Minerals – ceniona polska marka kosmetyków mineralnych.

Partnerem strategicznym wydarzenia jest Kawiarnia Nancy Lee, która jest wyjątkowym miejscem na gastronomicznej mapie Warszawy i Polski dostarczając gościom znakomite smaki i pozytywne wrażenia.Data: 17 i 18 listopada 2018

Miejsce: Centrum Praskie Koneser, Plac Konesera 2, WarszawaWięcej informacji:
www.ekocuda.com
www.facebook.com/ekocudacom
Ocena (5.0) Oceń:

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Ogłoszenia - ekologia.pl
Pasaż zakupowy