Energetycznie na Targach ENEX

Piątek 23.02.2018
enex fot. archiwum targów Enex

Już po raz dwudziesty pierwszy Targi Kielce będą gospodarzem najbardziej elektryzującego wydarzenia branżowego w Polsce. Producenci pomp ciepła, firmy zaopatrujące inteligentne domy, przedsiębiorstwa zajmujące fotowoltaiką –  XXI Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki zachwycą wszystkich zwolenników innowacji i ekologii. Zaczynamy już 28 lutego!Branża energetyczna to gałąź przemysłu, która rozwija się niezwykle szybko. Aby być na bieżąco z trendami przedsiębiorcy muszą nieustannie śledzić rynek. W branżowym kalendarzu nie może więc zabraknąć informacji o targach ENEX, które skupiają najważniejszych graczy. To skupienie istotnych marek, polskich i zagranicznych ekspertów dostrzegło Ministerstwo Energetyki, które objęło patronatem honorowym wydarzenie.
Targi ENEX to również okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami, a także innowacjami, które będą miały wpływ na światowy biznes, a związanymi z energetyką czy elektrotechniką np. elektrycznymi samochodami czy odnawialnymi źródłami energii.
Swoje miejsce w targowych halach znajdą wystawcy działający między innymi w branżach odnawialnych źródeł energii, energetyki zawodowej czy technik grzewczych. Produkty i nowatorskie rozwiązania zaprezentują między innymi  ABB, HUAWEI, DEFRO, SHARP Electronics czy PGE Dystrybucja S.A..
Targi ENEX są także platformą spotkań. Konferencje i fora służą wymianie doświadczeń i wiedzy – to miejsca, w których ludzie biznesu spotykają się z naukowcami i dyskutują nad rozwiązaniami, które elektryzują branżę. Forum Pomp Ciepła i Techniki Grzewczej, Forum Fotowltaiki i Magazynowania Energii SOLAR+, są tylko kilkoma z propozycji, które zostały przygotowane dla zainteresowanych gości.
Kolejny raz Międzynarodowym Targom Energetyki i Elektrotechniki ENEX będzie towarzyszył Pasaż Energetyczny GLOBENERGIA. Eksperci, których nie zabranie na gościnnych stoiskach rozwieją wszelkie wątpliwości związane z doborem i montażem odpowiedniej instalacji. Odpowiedzą m.in. na pytania: jaka moc instalacji fotowoltaicznej będzie odpowiednia, kiedy sensownym rozwiązaniem jest pompa ciepła, z jakimi kosztami wiąże się instalacja sprzętów przyjaznych ekologicznie.
W ubiegłym roku równolegle odbywające się Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH odwiedziło przeszło 4700 osób. Na na blisko 2400 metrach kwadratowych powierzchni wystawienniczej zaprezentowało się 144 firm, z czego 94 zajmują się szeroko rozumianą działalnością w sektorze energetycznym.
wykop.pltwitter.plfacebook.pl
Oceń: Drukuj

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Ogłoszenia - ekologia.pl
Pasaż zakupowy