Wtorek 02.02.2021

Enex - targi odnawialnych źródeł energii już w kwietniu

Targi Enex to wydarzenie, które zrzesza największe oraz najbardziej znaczące firmy na rynku ekologicznych i nowatorskich rozwiązań energetycznych. Targi wyjątkowo odbędą się 28 i 29 kwietnia na terenie obiektu Targi Kielce.enexgrafika: materiały prasowe
Ponad 8 tysięcy zwiedzających odwiedziło targi Enex w 2020 roku. Rekordowa edycja przyciągnęło 176 wystawców z 14 krajów, a rozwiązania, jakie prezentowali są nie tylko innowacyjne, ale przede wszystkim ekologiczne i wydajne energetycznie.
Fotowoltaika górą

Miniony rok był dla przedstawicieli branży fotowoltaicznej wyjątkowo udany. Wzrosła sprzedaż paneli, a liczba farm zwiększa się z miesiąca na miesiąc. To doskonały czas na zainteresowanie się tematem tych ekologicznych rozwiązań energetycznych. Nie ma na to lepszego miejsca niż targi Enex. To tu spotykają się najwięksi producenci, ale także instalatorzy i dystrybutorzy. Kieleckie wydarzenie skupia także deweloperów i samorządowców, którzy decydują o kształcie polityki energetycznej w gminach.

Wiedza czerpana od najlepszych

Targi Enex to także szeroka oferta spotkań i konferencji. Lista organizowanych szkoleń jest długa. FORUM SOLAR+ to ogólnopolska konferencja poświęcona branży PV, FORUM POMP CIEPŁA  jest zaś dedykowane przedstawicielom branży energetyki odnawialnej, a KONGRES PORT PC jest najważniejszym wydarzeniem przemysłu pomp ciepła. Niezwykle istotnym punktem programu jest ciesząca się bardzo dużym zainteresowaniem KONFERENCJA ENERGIA PL. Jest ona w pełni poświęcona tematyce magazynowania energii w odniesieniu do rynku energetyki oraz elektromobilności w kontekście szybkiego ładowania. Konferencje i spotkania prowadzone są przez specjalistów z branży, a także przedstawicieli świata nauki.

Prezentacje aut elektrycznych

Targi Enex to także miejsce prezentacji aut elektrycznych, a także najnowszej infrastruktury takiej jak ładowarki, stacje dokujące czy baterie samochodowe. Wśród wystawców znajdują się producenci z całej Europy, a dodatkową atrakcją jest możliwość testowania „elektryków” na specjalnym torze.
Najlepszym zaproszeniem na targi Enex będą słowa jednego z  wystawców, Bartosza Malawskiego z firmy AFORE - Wydaje mi się, że są to aktualnie najlepsze targi w Polsce! XIX Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX startują 28 kwietnia i potrwają dwa dni.

źródło: materiały prasowe
Ocena (4.2) Oceń:
Pasaż zakupowy