Środa 14.04.2021

Enex w sieci - targi tym razem w wirtualnym wydaniu


Pandemia Covid-19 zmienia plany organizatorów największych wydarzeń branżowych. Również Targi Kielce zdecydowały się na odwołanie tegorocznej edycji Enexu i przełożenie wydarzenia na następny rok. Jednak mimo wszystko liczni wystawcy i zwiedzający spotkają się! Organizatorzy zapraszają na Enex w sieci!enexgrafika: materiały prasowe
Zespół Targów Kielce wraz z portalem Globenergia przygotował dla wystawców i zwiedzających propozycję wirtualnego spotkania. Choć wiemy, że nic nie zastąpi bezpośrednich rozmów przy kawie, to tworzymy choć namiastkę targów – przekonuje Robert Frąk, menedżer targów Enex.
Wirtualne spotkanie odbędzie się 28 kwietnia, a śledzić je będzie można na stronie Targów Kielce oraz na portalu Miasto OZE.

Co planują organizatorzy? Podczas Enex w sieci zobaczymy produkty wystawców targów, a eksperci porozmawiają o użyteczności wybranych paneli, pomp czy ładowarek samochodowych. Spotkanie będzie także okazją do rozstrzygnięcia konkursu portalu Globenergia: „Dobre praktyki w dobrych rękach”.
Rozmowy pełne energii

Wydarzenie rozpocznie się, prowadzonym przez dziennikarzy portalu Globenergia, Energetycznym Talk-Show. Będzie to przegląd najważniejszych informacji dla branży energetycznej.  Dziennikarze podejmą miedzy innymi temat opłaty mocowej i innych czynnikami wpływającymi na wzrost rachunków za prąd oraz optymalizację produktywności dużych farm fotowoltaicznych. Zaprezentują także najnowsze dane dotyczące rynku PV i pomp ciepła, magazynów energii i ich miejsca w biznesie. Nie zabraknie także newsów dotyczących elektromobilności, wyzwań rynków mikroinstalacji czy tematu renowacji.

Wirtualne prezentacje, realne nowości

Enex w sieci to także prezentacje nowości, technologii i produktów na sezon 2021. Wystawcy targów Enex będą mogli zaprezentować swoje najnowsze osiągnięcia, bo choć targi odbyć się nie mogą, to nowości na rynku nie brakuje.  Po zakończeniu wirtualnego spotkania oferta zostanie zaprezentowana
w dedykowanej zakładce na stronie wydarzenia.

Branżowe konkursy i cenne nagrody

Ważnym elementem każdych targów są nagrody. Również  i tym razem ich nie zabraknie. Podczas wydarzenia zostaną wręczone medale i wyróżnienia Targów Kielce za najlepsze produkty oraz innowacyjne rozwiązania dla banży gospodarki odpadami. Dodatkowo rozstrzygnięty zostanie konkurs redakcji GLOBENERGIA dla instalatorów branż HVAC i PV – Dobre praktyki w dobrych rękach.

Największe targi Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce nie mogą się odbyć tradycyjnie, ale my wciąż działamy i chcemy pokazywać Państwu nowe rozwiązania i możliwości. Dlatego już dziś zapraszamy na Enex w sieci – zachęca Robert Frąk.  Do zobaczenia 28 kwietnia!

Emisja będzie dostępna na stronach www.miastoze.pl oraz www.targikielce.pl/enex
oraz w mediach społecznościowych www.facebook.com/GLOBEnergia oraz www.facebook.com/TargiENEX.


źródło: materiały prasowe
Ocena (3.8) Oceń:
Pasaż zakupowy