Piątek 27.11.2020

Mikołajkowe Planty x Bohemian - odwiedź targi online

Ten rok był inny niż wszystkie, wiele planów musiało zostać odłożonych na później. Tak było również w przypadku niezliczonej liczby eventów, na szczęście internet pozwala na dostosowanie się do tej niecodziennej sytuacji. Planty - targi zielonych wnętrz oraz Bohemian - targi stylu boho już po raz drugi organizują wydarzenie w formie online!plantygrafika: materiały prasowe

1-6 grudnia na social mediach targów odbędzie się event sygnowany nazwą Mikołajkowe Planty x Bohemian - Świąteczne zniżki. To oznacza, że będziecie mogli kupić prezenty dla swoich bliskich w niższych cenach! Co znajdziecie na targach? Niepowtarzalne rękodzieło, biżuterię w stylu boho, ozdoby do włosów, kosmetyki, dekoracje do Waszych domów, takie jak: świeczki, makramy, doniczki i przede wszystkim - rośliny.
Świąteczne targi Plantów i Bohemian to idealne miejsce, aby poznać niewielkie marki, które tworzą cuda, których nie znajdziecie w sieciówkach. Dodatkowo pamiętajmy, że warto wspierać polskie firmy!  

Na wydarzeniu na Facebooku oraz na profilach Plantów i Bohemian na Instagramie możecie już podejrzeć marki biorące udział w targach i znaleźć swoich faworytów. Każda z nich będzie miała dla Was rabat! Spodziewajcie się Waszych ulubionych marek oraz debiutów!

Planty i Bohemian to autorski pomysł Dominiki Mróz i Izabeli Tomicy - dwóch kreatywnych miłośniczek zielonych wnętrz, stylu boho i dobrego designu. Pomysł na targi zrodził się w 2018 roku, gdy ich mieszkania zamieniły się w małą dżunglę, a makramy i suszone palmy obrosły wszystkie dostępne ściany. Selekcjonują wystawców targów tak, aby pasowali oni do idei i stylu eventu.

kiedy i gdzie: 1-6 grudnia spotykamy się online na social mediach.

Wydarzenie:
https://bit.ly/swiateczne-planty-bohemian

źródło: materiały prasowe
Ocena (4.0) Oceń: