Wtorek 30.08.2022

Natural Beauty – targi kosmetyków naturalnych po raz kolejny we Wrocławiu

Wakacje dobiegają końca. Po długich kąpielach słonecznych przyszedł czas na intensywną pielęgnację naszej skóry i włosów. Najlepszym sposobem będzie udział w wyjątkowych targach, które już po raz 23.  odbędą się Wrocławiu.targi natural beautygrafika: materiały prasowe
Targi będą częścią wielkiego festiwalu #KupujŚwiadomie, który przypomina na czym polegają świadome zakupy. Podczas targów kosmetycznych Natural Beauty będzie można spotkać się z kosmetologami i twórcami kosmetyków, którzy nie tylko odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania, ale znajdą sposób na pielęgnację Twojej skóry i włosów.
To wartościowa okazja do tego, aby eksperci przyjrzeli się dokładnie Twoim problemom i w fachowy sposób znaleźli rozwiązanie. Ważne jest to, że takie rozwiązania będą naturalne, odpowiednio przebadane, bez zbędnej chemii, SLS i sztucznych barwników. Wiedza dotycząca naturalnych i wegańskich możliwości jest obecnie nieoceniona.

Na każdym stoisku znajdziesz nie tylko najlepsze i sprawdzone produkty, ale także twórców manufaktur, czy receptur, którzy podzielą się z Tobą fachową wiedzą i zaproponują najlepsze rozwiązania.


Więcej informacji:
www.facebook.com/events/1215547929265743
www.targinaturalbeauty.pl

Kiedy: 3-4 września w godz. 11:00-18:00

Gdzie:
Zajezdnia Dąbie - Czasoprzestrzeń
Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3

Partner: Czasoprzestrzeń – Centrum Kultury i Inicjatyw Lokalnych

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań, Ekologia.pl

Organizatorzy: Natural Beauty, Fashion Meeting, Zielono Mi, Słodko Gorzko, Dzika Uczta


źródło: materiały prasowe
Ocena (1.7) Oceń: