Poniedziałek 18.10.2021

Natural Beauty - targi kosmetyków naturalnych ponownie we Wrocławiu!

Ekologiczne kremy, mydła, balsamy, środki gospodarstwa domowego oraz naturalne świece. Te i wiele innych naturalnych produktów będziecie mogli znaleźć na odbywających się już po raz 19. Targach Natural Beauty, będących częścią festiwalu #KupujŚwiadomie.natural beautygrafika: materiały prasowe

W dniach 23-24 października Centrum Kultury Czasoprzestrzeń, czyli dawna Zajezdnia Dąbie we Wrocławiu zapełni się polskimi markami oraz manufakturami kosmetyków naturalnych i wegańskich. Nie zabraknie również przedstawicieli znanych i popularnych zagranicznych firm kosmetycznych. Targi Podczas tego wydarzenia swoje oferty zaprezentuje 120-stu wystawców z całej Polski.
Kosmetyczna moda na ekologię

Jesteś fanką ekologicznych, polskich kosmetyków? A może dopiero zainteresowałaś się tematem naturalnych i wegańskich produktów do pielęgnacji? Nie może Cię zatem zabraknąć na Targach Natural Beauty, podczas których nasze rodzime marki i małe lokalne manufaktury będą prezentowały swoje ekologiczne wyroby. To wyjątkowe, kosmetyczne wydarzenie wpisuje się w globalny trend propagujący stosowanie w pielęgnacji i życiu codziennym kosmetyków i produktów pochodzenia naturalnego. Na odwiedzających będą czekały stoiska wypełnione po brzegi, powstałymi z roślin i minerałów kremami, balsamami, mydłami i sojowymi świecami, stanowiącymi zdrowszą alternatywę dla tradycyjnych produktów obecnych na rynku.

Naturalne i wegańskie kosmetyki od lokalnych producentów

Udział w wydarzeniu zapowiedziało wiele znanych, ekologicznych marek oraz małych rodzinnych firm, które ogromny nacisk kładą na naturalny skład swoich produktów, używają tradycyjnych metod wyrobu, a ich produktów próżno szukać w sieciówkowych drogeriach. Przyświecające targom hasło #KupujŚwiadomie zwraca uwagę na rozsądne i przemyślane zakupy. Warto kupować kosmetyki, które mają oryginalne i naturalne składy, już na pierwszy rzut oka przyciągają nas swoją jakością wykonania oraz przede wszystkim są tworzone przez naszych polskich producentów i lokalne manufaktury, co czyni je wyjątkowymi i niepowtarzalnymi.

Dlaczego warto kupować produkty polskich marek?

Zalet jest naprawdę dużo. Małe, kilkuosobowe firmy i manufaktury nie tworzą ogromnych, masowych produkcji. Skupiają się przede wszystkim na jakości produktów, na tym czy będzie skuteczny i odpowiedni. Długi czas poświęcają na opracowanie autorskich receptur. Większość kosmetyków przygotowywana jest ręcznie, opakowania wielu produktów są biodegradowalne, a opakowanych jest w kartoniki z recyklingu. Kupując polski produkt mamy gwarancję nie tylko jakości, ale odpowiednio stworzonego biznesu, w zgodzie z naturą czy poszanowaniem godności człowieka. Warto wiedzieć, że kupując polski kosmetyk wspierasz nasz rodzimy biznes.

Dołącz do wydarzenia!
www.facebook.com/events/1502654830096035
www.targinaturalbeauty.pl

Kiedy?
23-24 października w godz. 11:00-18:00

Gdzie?
Zajezdnia Dąbie - Czasoprzestrzeń
Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3

źródło: materiały prasowe
Ocena (3.3) Oceń: