Naturalnie w Łodzi już wkrótce

Wtorek 03.10.2017
natura food

W dniach 13-15.10.2017 r. w Łodzi odbędzie się X jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz VI edycja Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO. Targi na stałe wpisały się w kalendarz imprez wystawienniczych w Polsce i w Europie dedykowanych branży produktów ekologicznych i naturalnych.NATURA FOOD i beECO to imprezy o ugruntowanej pozycji, na które cała branża czeka z niecierpliwością. Tegoroczna edycja to blisko 350 wystawców z Polski, Czech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Niemiec, Litwy, Białorusi, Szwecji czy Ukrainy – oferujących szeroką gamę ciekawych produktów i rozwiązań, które są znane konsumentom oraz takich, które dopiero co pojawiły się na rynku. Każdy odwiedzający Targi, który związany jest zawodowo z branżą biożywności i produktami ekologicznymi będzie miał szansę nawiązać nowe kontakty biznesowe, odbyć spotkania branżowe oraz poszerzyć swoją wiedzę, uczestnicząc w bogatym programie wydarzeń tj. Akademia Biokuriera, Forum EKObranży, BIObiznes Forum, Konkurs o Złoty Medal NATURA FOOD, Konkurs o Złoty Medal beECO, rozstrzygnięcie konkursów EkoInnowacje oraz Tygiel Smaków.

Ekologiczna żywność, ekologiczne produkty codziennego użytku i ekologiczny styl życia na stałe wpisały się w naszą codzienność. Podążanie trendem eko to już nie tylko moda, ale konieczność, wynikająca z idei zrównoważonego rozwoju czy dbałości o zdrowie i środowisko naturalne. Dlatego Targi to również szereg wydarzeń towarzyszących, skierowanych do miłośników zdrowego stylu życia, pasjonatów gotowania, osób borykających się z problemem alergii, czy też wszystkich, którzy zamierzają podjąć wyzwanie życia w stylu eko. To właśnie dla nich dedykowane są: 2 Ogólnopolskie Spotkanie Blogerów Kulinarnych,
2 Forum Alergii,  pokazy i konkursy kulinarne w strefie Chwyć byka za rogi, bezpłatne porady i konsultacje
z ekspertami oraz degustacje produktów przygotowane przez wystawców.

Targi NATURA FOOD i beECO to miejsce dla wszystkich, którym nie jest obca maksyma „jestem tym co jem, jak żyję i co mnie otacza”.Organizatorem imprezy są Międzynarodowe Targi Łódzkie Spółka Targowa. Zachęcamy do zakupu biletów w systemie on-line.
Więcej informacji znajduje się na stronie www.NATURAFOOD.pl oraz www.beeco.com.pl
 

Wydarzenia podczas targów

IV Forum EKObranży
13 października 2017 (piątek)
IV Forum Ekobranży organizowane przez redakcję magazynu EKOdostawcy już od 4 lat nie tylko trafnie diagnozuje sytuację ekobranży, ale pozwala też poznać najważniejsze kierunki rozwoju
w tym sektorze. Podczas Forum omówione zostaną perspektywy rozwoju rynku ekoproduktów w obliczu ostatnich zmian oraz znaczenie w dystrybucji oraz promocji certyfikowanej żywności w delikatesach. Udział wydarzeniu biorą zarówno liderzy w ekobranży, jak również dystrybutorzy, producenci, przetwórcy, detaliści, menedżerowie delikatesów, przedstawiciele dużych sieci handlowych, a także cenieni eksperci branżowi.

BIObiznes Forum
14-15 października 2017 (sobota, niedziela)
BIObiznes Forum to cykl spotkań dla właścicieli i pracowników sklepów z ekoproduktami a także restauratorów i pracowników gastronomii. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jakie działania poza sprzedażą przyciągną klientów, co trzeba wiedzieć, otwierając sklep specjalistyczny, jakie są zalety certyfikacji, jak wykorzystać badania shooperowe oraz  social media w promocji własnej marki, sklepu czy restauracji.  BIOBIZNES FORUM ma charakter otwarty.
 
AKADEMIA BIOKURIERA
14 października 2017 (sobota)
Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest "Skuteczna sprzedaż w ekosklepie. Jak to zrobić w czasach ekspansji sieci?".
Karol Przybylak redaktor naczelny Magazynu Biokurier wspólnie z zaproszonymi gośćmi przeprowadzi panel dyskusyjny z udziałem publiczności. Wspólnie odpowiedzą na pytania, jakie atuty i potencjał mają  specjalistyczne sklepy
z żywnością ekologiczną oraz jak skutecznie wykorzystać te cechy w walce
z poszerzającym się gronem konkurentów.

2 OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE BLOGERÓW KULINARNYCH - 14 października 2017 (sobota)
Zapraszamy na spotkanie z najprawdziwszym smakiem i rozmowę
o naturze, ekologii, podróżach kulinarnych i sile opowieści.
Do udziału zachęcamy blogerów kulinarnych, lifstylowych, propagatorów zdrowego stylu życia oraz bycia fit. 2 Ogólnopolskie Spotkanie Blogerów Kulinarnych to okazja do aktywnego networkingu i nawiązania biznesowych znajomości. Dla uczestników przygotowaliśmy szereg atrakcji mi.in.: warsztaty kulinarne, pokazy kulinarne, gra miejska w przestrzeni targowej EKO Karuzela, degustacje z pasji do dobrego jedzenia, spotkania i porady, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Portal Ekologia.pl jest patronem medialnym targów.
SONDA
Czy uczestniczysz jako wystawca lub zwiedzający w targach związanych ze zdrowym stylem życia?
wykop.pltwitter.plfacebook.pl
Oceń: Drukuj

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Ogłoszenia - ekologia.pl
Pasaż zakupowy