Poniedziałek 18.03.2019

Powitaj wiosnę z Ekotykami!Targi w Krakowie już w weekand!

Obudź swoje ciało po długiej zimie i przygotuj skórę na nadchodzącą wiosnę i lato - odwiedź Ekotyki - krakowskie targi kosmetyków naturalnych!targi ekotyki

W weekend 23 i 24 marca widzimy się ponownie w przestronnych wnętrzach Pałacu Czeczotka - całe pierwsze i drugie piętro wypełnimy naturalnymi kosmetykami! Zregeneruj skórę roślinnymi masłami do ciała, odśwież ją owocowymi peelingami, uracz ciało bogactwem kolorowych, ręcznie wykonanych mydeł, pachnących olejków do ciała, nawilżających kremów i innych naturalnych mikstur!

Ekotyki to świetne miejsce dla tych, którzy lubią dotknąć, powąchać i wypróbować kosmetyki na własnej skórze. Wyjątkowa okazja do bezpośredniego kontaktu z twórcami naturalnych kosmetyków i dobrania produktów do potrzeb własnej skóry. Ale przede wszystkim to targi - tu załapiesz się na wyjątkowe promocje, skorzystasz z rabatów i ofert specjalnych, ale też po prostu się potargujesz :) Tym bardziej, że na gości Ekotyków będzie czekało w sumie ponad 100 wystawców!

Ekotyki to wyjątkowe marki, które opierają produkcję swoich kosmetyków na naturalnych surowcach. Znajdziesz tu ogromny wybór kosmetyków organicznych,wegańskich, nietestowanych na zwierzętach.To prawdziwe święto ciała i zmysłów - nie przegap, powiedz znajomym i rodzinie! Dbaj o siebie naturalnie!

wstęp: Targi są bezpłatne dla odwiedzających.
data: 23-24 marca 2019, 11:00-18:00
miejsce: Pałac Czeczotka, ul. Wiślna 1, Kraków
fb: https://www.facebook.com/events/315080409133123/


materiały prasowe


Ocena (5.0) Oceń:
Pasaż zakupowy