Piątek 18.01.2019

Przez żołądek do serca na targach WorldFood

Wystawcy z różnych stron świata: Polski, Włoch, Białorusi, Belgii, Egiptu, Niemiec, Węgier, Indii, Indonezji, Rumunii, Rosji, Hiszpanii, Sri Lanki, Turcji, Wielkiej Brytanii, Wietnamu, kuchnie i alkohole świata, przyprawy i zioła, najlepsze produkty, specjalni goście kulinarni, eksperci branży spożywczej i HoReCa – słowem cała branża przez trzy dni w stolicy!targi worldfoodfot. materiały targowe

To najważniejsze targi w Warszawie poświęcone sektorowi spożywczemu i okazja do integracji i dyskusji o kondycji branży. Wystawcy z Polski i zagranicy, panele dyskusyjne, spotkania z sieciami handlowymi i specjalne konferencje poświęcone żywności i trendom w branży spożywczej – to wszystko podczas szóstej edycji WorldFood przy kawie albo herbacie z każdego zakątka świata – zachęca Agnieszka Szpaderska manager Targów.

Po raz pierwszy będziemy gościć pawilon hiszpański i grecki prezentujący znane i mniej znane specjały tych regionów. Kolejny raz gościć będziemy pawilon włoski Bellavita, w którym odbędą się warsztaty i pokazy kulinarne a ponad sześćdziesięciu najlepszych włoskich producentów żywności i napojów zaprezentuje autentyczne wyroby, wyróżniające się spośród tysiąca innych jakością, marką i historią. Udział w targach weźmie ponad 300 Wystawców z całego świata. Dlatego nie może Was zabraknąć podczas targów Worldfood Poland.

Więcej informacji oraz relacje z poprzednich edycji : www.worldfood.pl

Więcej informacji na temat oferty wystawienniczej :
Tel.: +48 395 66 93
info@worldfood.pl
https://www.worldfood.pl/Dla-Wystawcow/Zapytaj-o-stoisko


źródło:materiały prasowe


Ocena (5.0) Oceń:
Pasaż zakupowy