Czwartek 05.12.2019

Świąteczne targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty we Wrocławiu

Świąteczne i wyjątkowe wydanie popularnych targów kosmetyków naturalnych Natural Beauty już 14-15 grudnia w Hali IASE przy ul. Wystawowej 1 we Wrocławiu! Nie zabraknie najlepszych polskich producentów z całego kraju, ciekawych nowości, Waszych ulubionych produktów oraz intrygujących okazji!  Na pewno odnajdziecie idealne prezenty dla swoich bliskich! 12. edycja Natural Beauty to jedno z wydarzeń odbywających się w ramach Festiwalu Świadomych Zakupów, w którym udział weźmie 150 wystawców.natural beautyfot. materiały organizatora targów
Najlepszy prezent dla bliskiej osoby!
Często nie mamy pomysłu na oryginalny i zaskakujący prezent dla bliskiej osoby. Podczas Targów Natural Beauty odnajdziesz wyjątkowe i atrakcyjne propozycje od rodzimych twórców. Większość kosmetyków tworzonych jest ręcznie, w małych rodzinnych manufakturach. Kupując ich produkty, masz świadomość najlepszej jakości kosmetyku, a tym samym wiesz, że wspierasz polską gospodarkę. Pomaganie sobie i innym… to bardzo naturalne!
Podejmij z nami wyzwanie!
Jeśli do tej pory nie miałeś możliwości wypróbować naturalnych kosmetyków, lub Twoja półka ma ich zdecydowanie za mało – podejmij noworoczne wyzwanie #ZmieniamNaNaturalne.

Przed targami przejrzyj dokładnie swoją półeczkę z kosmetykami, zapoznaj się z etykietą. Jeśli jakiś składnik jest dla ciebie niezrozumiały, możesz sprawdzić go w internecie lub w popularnej aplikacji. Jeśli produkt budzi Twoje negatywne uczucia, koniecznie zamień go na zdrowy i naturalny!  Zrób listę, które z nich najlepiej byłoby zastąpić czymś lepszym i eko, np. drogeryjny szampon możesz zastąpić takim bez SLS i w ekologicznym opakowaniu. Zacznij z nami zmieniać świat!

Niepowtarzalna okazja do rozmów na temat pielęgnacji
Jeśli do tej pory miałeś problem z doborem kremu do twarzy, kosmetyków do kąpieli czy włosów, targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty to idealna okazja do spotkania z ludźmi posiadającymi ogromną wiedze dotyczącą kosmetyków jak i ich składników. Bez problemu udzielą Ci cennych rad i wskazówek, polecą najlepsze kosmetyki, po które sięgniesz nie raz i na pewno będziesz polecać najbliższym!

Zero Waste – także wśród kosmetyków
Jeśli jesteś miłośnikiem zdrowych i ekologicznych produktów, to koniecznie musisz pojawić się w weekend 14-15 grudnia na targach. Zero Waste to bardzo ważny i interesujący nurt, który przypomina nam o jakości produktów, ich składzie, ale także szczególną uwagę zwraca na nasze środowisko. Wśród wystawców nie zabraknie prekursorów tej filozofii, którzy tworzą unikalne kosmetyki, na bazie specjalnie dopracowanych receptur tak, aby nie zanieczyszczać środowiska. Ważne dla nich są także opakowania, które nierzadko są stworzone z recyklingu lub naturalnych materiałów, np. trzciny.

Dołącz do wydarzenia i przyjdź na targi Natural Beauty. Wstęp bezpłatny!
www.facebook.com/events/543463423135648
www.targinaturalbeauty.pl

Kiedy?
14-15 grudnia 2019 w godz. 11:00-18:00

Gdzie?
Hala IASE, Wrocław, ul. Wystawowa 1
Ocena (5.0) Oceń:
Pasaż zakupowy