Środa 12.10.2022

Targi Ekocuda pojawią się jesienią w 3-ech miastach

Ekocuda – Targi Kosmetyków Naturalnych to cykliczne wydarzenie, które skupia miłośników oraz producentów kosmetyków naturalnych, organicznych i wegańskich. Jesienna odsłona wydarzenia to eventy zaplanowane w trzech miastach: w weekend 22-23 października zagości w Poznaniu, 26-27 listopada w Gdańsku oraz w Warszawie, w nowej, rozszerzonej formule 19-20 listopada. Targi to doskonała okazja, by odkryć nowe marki, spotkać ich twórców oraz zakupić ulubione eko produkty.targi ekocudagrafika: materiały prasowe

Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda są wyjątkową inicjatywą uwielbianą przez polskich konsumentów, skupiającą ogromną liczbę wystawców, marek i produktów w jednym miejscu. To niepowtarzalna okazja do spotkania pasjonatów kosmetyków naturalnych – zarówno tych, którzy je wytwarzają jak i eko-świadomych konsumentów, którzy chętnie je kupują. Oferta wystawców obejmuje m.in.: kosmetyki do pielęgnacji ciała, włosów, makijażu, a także dedykowane konkretnej grupie odbiorców – dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Łącznie, wszystkie edycje wydarzenia, przyciągnęły dotąd około 242 000 odwiedzających.
Co na targach?

Na targach Ekocuda w jednym miejscu możemy spotkać ogromną ilość polskich i zagranicznych marek kosmetyków naturalnych. Od samego początku istnienia targów naszą najważniejszą misją jest promocja nowych i małych marek powstających w segmencie produktów eko, zero west, wege, organic. Szczególnie cieszą nas debiuty, których podczas tej edycji mamy wyjątkowo dużo. Podczas targów będzie można przetestować, powąchać i sprawdzić kosmetyki na własnej skórze, a także zasięgnąć cennych porad i poznać innych miłośników naturalnej pielęgnacji – mówi Zuzanna Mierzejewska, pomysłodawczyni i właścicielka marki Ekocuda oraz Targów Kosmetyków Naturalnych.

Na targach w Poznaniu i Gdańsku uczestnicy będą mieli możliwość tradycyjnie już przetestować, wypróbować i dokonać zakupów producentów marek naturalnych. Natomiast warszawska edycja Ekocudów odbędzie się w nowej odsłonie, która kierowana jest do osób pragnących zdobyć i poszerzyć swoją wiedzę z zakresu produkcji i technologii kosmetyków, poznać tajniki branży kosmetycznej czy też dowiedzieć się więcej o prawie kosmetycznym i marketingu. To będą 2 wyjątkowe dni wypełnione dawką nauki, inspiracji i przyjemności.

Warszawskie wydarzenie to zupełnie nowa, wzbogacona formuła. W rozszerzonej odsłonie Ekocudów pragniemy przede wszystkim promować eko-idee w wielowymiarowym znaczeniu. Chcemy wyjść naprzeciw konsumentom i dynamicznie rozwijającemu się trendowi życia w zgodzie z naturą.  W związku z tym, podczas jesiennych Targów w Warszawie, odwiedzający będą mogli skorzystać z panelu wykładów niesamowitych prelegentów – ludzi, którzy stworzyli i z powodzeniem zrealizowali fantastyczne eko pomysły. Ponadto nie obędzie się bez warsztatów, na które wejściówki uczestnicy będą mogli zdobyć poprzez angażujące konkursy – tłumaczy Zuzanna Mierzejewska.

Terminy i miejsca targów

Ekocuda Poznań odbędą się w dniach 22-23 października w Concordia Design przy ulicy Zwierzynieckej 3.Odwiedzających zapraszamy w sobotę i w niedzielę w godzinach 11.00-18.00. Wstęp na targi będzie bezpłatny. Szczegóły i lista wystawców: https://ekocuda.com/targi/poznan/

Ekocuda Warszawa odbędą się w dniach 19-20 listopada w Centrum EXPO XXI, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14. Odwiedzających zapraszamy w sobotę i w niedzielę w godzinach 11.00-18.00
Wstęp będzie kosztował 10 zł. Szczegóły i lista wystawców: https://ekocuda.com/targi/warszawa/

Ekocuda Gdańsk odbędą się w dniach 26-27 listopada w Polsat Plus Arena Gdańsk, przy ulicy Pokoleń Lechii Gdańsk 1. Odwiedzających zapraszamy w sobotę i w niedzielę w godzinach 11.00-18.00.
Wstęp dla zwiedzających będzie bezpłatny. Szczegóły i lista wystawców: https://ekocuda.com/targi/gdansk/

Portal Ekologia.pl jest patronem medialnym targów.


źródło: materiały prasowe
Ocena (3.0) Oceń: