Środa 10.10.2018

Targi EKOstyl 2018 zawładną Bielsko-Białą w listopadzie

Targi  EKOstyl  2018  - największa na południu Polski, impreza branżowa o charakterze biznesowym. To miejsce prezentacji nowych produktów i usług związanych ze zdrowiem, a także nawiązywania kontaktów i poszukiwania partnerów na pograniczu czesko-polsko-słowackim.targi ekostylfot. materiały targowe

Dzięki bogatej ofercie i  połączeniu w jednym wydarzeniu głównych tematów i najnowszych trendów – targi cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno profesjonalistów z ekobranży, jak i szerokiego grona świadomych konsumentów.

Organizatorzy Targów  EKOstyl dostrzegają wyzwania i potencjał, jaki niesie ze sobą ta branża. Kolejne edycje targów są  właśnie odpowiedzią na pojawiające się zapotrzebowanie. Stąd uzupełnianie targów o kolejne strefy tematyczne, rozbudowa programu merytorycznego, nawiązywanie współpracy z nowymi ekspertami i organizacjami.

Zaproszenie do odwiedzenia targów kierowane są do sieci handlowych, właścicieli ekosklepów, gabinetów SPA, odnowy biologicznej i wellness, uzdrowisk i hoteli, restauratorów, Dla menagerów tych podmiotów – targi to wymarzone  miejsce, gdzie można nawiązać interesujące kontakty biznesowe, poszerzyć swoją ofertę o najnowsze produkty, porównać ceny, zdobyć wiedzę o nowych trendach i produktach dla zdrowia i podniesienia jakości życia

Targi będą  się  składać z trzech odbywających się jednocześnie modułów:

•    ekspozycji  żywności ekologicznej, naturalnej oraz regionalnej - do udziału  zapraszamy rolników,producentów, przetwórców, dystrybutorów i hurtowników żywności ekologicznej i tradycyjnej z Polski i z zagranicy;
•    ekspozycji produktów i usług wspierających zdrowy styl życia w zgodzie z naturą, w tym naturalnych terapii, diagnostyki,  producentów naturalnych i ekologicznych kosmetyków, środków czystości, tekstyliów,  suplementów diety,a także propozycje aktywnego wypoczynku;
•    ekspozycji dedykowanej dla kobiet zainteresowanych ekologicznym stylem życia, a także zdrowymi i naturalnymi produktami dla dziecka.

Dla indywidualnych zwiedzających oferta targowa wzbogaci wyobrażenie o nieznanych dotąd propozycjach Ekobranży, na wielu stoiskach będzie można poznać nowe produkty i terapie, posmakować różnych wyrobów, a także je zakupić, wziąć udział w warsztatach tematycznych oraz wysłuchać prelekcji i wykładów na temat alergii, leczenia żywieniem, zdrowej żywności, ziół dla zdrowia, o smogu elektromagnetycznym, refleksologii, o naturalnych metodach dla zdrowia i urody.

Atrakcją targów będzie również Strefa Kulinarna, gdzie będą przeprowadzane pokazy przyrządzania potraw różnych kuchni oraz potraw świątecznych - wraz z degustacją.Wystawcy targów będą mogli się ubiegać o prestiżową nagrodę po nazwą Eko Kryształ na najbardziej Ekologiczny produkt prezentowany na targach w trzech kategoriach.

Organizatorzy zachęcają też do skorzystania z możliwości , aby w perspektywie nadchodzących świąt, dokonać zakupu  oryginalnych upominków świątecznych i zdrowych produktów na świąteczny stół.

Targi odbędą się w dniach 16 - 18 listopada br. w Bielsku – Białej, w Hali Widowiskowo – Sportowej pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26 codziennie w godz. od 10.00 do 18.00.

Bilet wstępu w cenie 5 zł, natomiast od  26 października br. na stronie www.targibielskie.pl będzie dostępny E-bilet uprawniający do bezpłatnego wstępu na targi.

Organizatorem targów jest Biuro Promocji i Wystaw Astra.
Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie: www.targiekostyl.pl
Portal Ekologia.pl objął patronat medialny nad targami.
Ocena (5.0) Oceń:

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Ogłoszenia - ekologia.pl
Pasaż zakupowy