Targi Ekostyl w listopadzie w Bielsku-białej

Środa 25.10.2017
ekostyl

To doskonała okazja dla producentów i dystrybutorów,  aby dotrzeć z ofertą do szerokiej ilości odbiorców, przedstawicieli handlu i dystrybucji, a także indywidualnych odbiorców. Jest to  także  możliwość bezpośredniego kontaktu z innymi podmiotami funkcjonującymi w ekobranży, pozyskania nowych partnerów, klientów, wymiany doświadczeń i informacji.Dla tych, którzy przyjdą odwiedzić targi ponad 200 stoisk przedstawi  bardzo szeroką  i bogatą ofertę w tym żywności produkowanej wg tradycyjnych receptur, bez sztucznych dodatków i konserwantów , a także oferowana będzie żywność bezglutenowa, naturalne soki, miody, sery, ryby i wiele innych. Na stoiskach wszystko można będzie posmakować, sprawdzić jakość i zasięgnąć szczegółowych informacji o produktach.

Dla każdego coś miłego

 Ci, którzy mądrze dbają o swoją urodę, znajdą naturalne kosmetyki, zabiegi i produkty do pielęgnacji ciała, które nie szkodzą skórze i działają długofalowo. Stoiska z naturalnymi, ziołowymi i roślinnymi wyrobami medycznymi pomogą uniknąć dyktatury syntetycznych leków, które często mają negatywne skutki uboczne. Rodzice będą mogli zapoznać się z ekologicznymi produktami i zabawkami dla dzieci.

Po raz pierwszy wystawcy będą mogli zdobyć nagrody targowe w Konkursie o EKO Kryształ.
Wyróżnienie to służy dodatkowej promocji  najlepszych produktów prezentowanych na targach.

Nagrody dla zwiedzających

W konkursie dla zwiedzających można wygrać wiele cennych i atrakcyjnych nagród m. in.
 FAMILY TOUR - ufundował nagrodę GŁÓWNĄ
 2 całodniowe  wejściówki dla 2 os. na kompleks termalny SPA AFRODYTA na Słowacji   
 Tęczowy Ogród -  zestawy soków
 Evita Przyprawy - zestawy upominkowe,
 Łyczek Herbaty - herbaty smakowe,
 Najmar - zestawy upominkowe,

Atrakcyjna propozycja dla tych wszystkich, którzy chcą być ekologiczni i dbać o swoje zdrowie
Dokładny wykaz wykładów, warsztatów  i prelekcji znajdziecie Państwo na stronie targów; www.targiekostyl.pl, gdzie można również dokonać rejestracji na powyższe wykłady.

Strefa Kulinarna
Do strefy kulinarnej zostali zaproszeni wyjątkowi goście:
Carlos Gonzalez Tejera z Dominikany, Kolio Hristov Tzanev z Bułgarii, Lubo Kubla ze Słowacji,Wiesław Wróblewski – kuchnia dalmatyńska. Gościem specjalnym będzie Pan Robert Makłowicz, który będzie podpisywał swoją książkę Dalmacja Książka kucharska w sobotę 25 listopada w godzinach od 13.00 do 15.00.

Dla najmłodszych atrakcją będzie EKO FARMA, jest to specjalne miejsce, w którym rodzice mogą pozostawić swoje pociechy, a doświadczeni instruktorzy będą ich uczyć zdrowych nawyków propagujących ekologiczne zachowania w formie gier i zabaw

Targi odbędą się w dniach 24 - 26 listopada br. w Bielsku – Białej, w Hali Widowiskowo – Sportowej pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26 codziennie w godz. od 10.00 do 18.00.
Zapewniamy dla gości targowych bezpłatne i wygodne parkingi.

Organizatorem targów jest Biuro Promocji i Wystaw Astra.
Więcej informacji na temat targów jest na stronie: www.targiekostyl.pl
wykop.pltwitter.plfacebook.pl
Oceń: Drukuj

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Ogłoszenia - ekologia.pl
Pasaż zakupowy