Poniedziałek 17.05.2021

Targi Jestem Slow edycja #Lato już w ostatni weekend maja!

Wielkimi krokami nadchodzi kolejna edycja  lifestylowych targów Jestem Slow, która zwiastuje premierowe kolekcje rodzimych twórców na nadchodzące lato. Już 29 i 30 maja Elektrownia Powiśle w Warszawie stanie się miejscem spotkań z najlepszymi polskimi projektantami mody, kosmetyków, biżuterii, akcesoriów i dodatków.targi jestem slowgrafika: materiały prasowe
Święto niezależnej polskiej mody i designu skupi twórców z całej Polski, tworzących w zgodzie z nurtem „slow”. Na odwiedzających Jestem Slow będą czekać starannie wyselekcjonowane marki, a zgodne z zasadą #KupujLepszeProdukty klienci będą mogli nabyć autorską odzież, naturalne kosmetyki, oryginalną biżuterię i nietypowe akcesoria.
Odkryj mądre i zdrowe podejście do konsumpcji. Poznaj i pokochaj lokalnych przedsiębiorców, wykorzystujących najlepszej jakości materiały oraz wytwarzających limitowane serie.

Jestem Slow odbędzie się pomimo epidemii koronawirusa - przy zachowaniu środków ostrożności, wśród których są m.in. odległości pomiędzy stoiskami. Mimo że nie będziemy mogli wziąć udziału w licznych warsztatach i prelekcjach, niezmiennie zrobimy zakupy u sprawdzonych i ulubionych marek. – przekonuje Izabela Miłosz -organizator.

Plac zewnętrzny Elektrowni Powiśle na ten weekend wypełni się najlepszym street foodem. Wystawcy z żywnością na miejscu i na wynos oraz live cooking. Spróbujesz smaków z czterech stron świata, a także napijesz się orzeźwiających napojów. Koniecznie zabierz ze sobą rodzinę i znajomych! Na nudę nie będziecie narzekać.
.
Kiedy i Gdzie?
Jestem Slow #Lato
Kiedy: 29 -30 maja
Gdzie: Elektrownia Powiśle
Godziny otwarcia: 10.00 – 21.00 (sobota i niedziela)
Wstęp FREE,  Bezproblemowa możliwość poruszania się przez osoby niepełnosprawne.

Więcej informacji na wydarzeniu na FB: https://fb.me/e/3p9BTEe1K

źródło: materiały prasowe
Ocena (3.7) Oceń: