Poniedziałek 30.08.2021

Targi Natural Beauty już za kilka dni we Wrocławiu

Półki w sklepach z kosmetykami uginają się od różnorodnych artykułów. Kolorowe opakowania przyciągają wzrok konsumentów, ale coraz częściej sięgają oni po produkty naturalne. Aby wyglądać pięknie warto dobierać produkty pielęgnacyjne, które w doskonały sposób ochronią cerę przed efektami starzenia.natural beautygrafika: materiały prasowe

Czy wiesz dlaczego warto stosować kosmetyki naturalne?

Dbając o swoje zdrowie i perfekcyjny wygląd warto dobrać odpowiednie produkty. Wybór nie jest łatwy, ponieważ na rynku dostępny jest szeroki wybór produktów. Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Najważniejszy jest skład produktu. Kosmetyki naturalne nie posiadają substancji uznawanych za szkodliwe, które mogłyby mieć jakikolwiek negatywny wpływ na skórę. Brak sztucznych składników w kosmetykach sprawia, że produkty te są dobrze przyswajalne przez naszą skórę. Takie kosmetyki znajdziesz na pewno na targach Natural Beauty.

Nasza skóra znacznie lepiej toleruje naturalne składniki niż ich syntetyczne odpowiedniki. To idealne rozwiązanie dla osób z alergią. Naturalne kosmetyki nie podrażniają bowiem wrażliwej skóry i nie wywołują reakcji uczuleniowych. Dzieje się tak z prostego powodu – do kosmetyków naturalnych wykorzystuje się łagodne substancje myjące, emulgatory i zapachy pochodzące wyłącznie z naturalnych olejków eterycznych. Dodatkowo, niezwykle istotny jest fakt, że produkty pozbawione chemii wspomagają procesy fizjologiczne, które zachodzą w naszej skórze i skutecznie ją regenerują. Kosmetyki naturalne nie tworzą na skórze niepotrzebnej warstwy, która zatrzymuje wilgoć, a wręcz przeciwnie – w sposób właściwy chronią i nawadniają skórę.

Nadchodzące targi Natural Beauty wprowadzą Was w świat naturalnych i wegańskich kosmetyków. Będziecie mogli dowiedzieć się wiele o naturalnej pielęgnacji skóry, a także wypróbować produkty, które pokochacie.
Polskie kosmetyki naturalne – produkty przyjazne środowisku

Wybierając polskie produkty wspieracie akcję #KupujŚwiadomie. Decydując się na polskie kosmetyki naturalne dbacie przede wszystkim o swoją zdrową cerę, ale nie mniej znaczące jest to, że promujesz rodzimy rynek oraz krajową gospodarkę. Lokalne produkty zbierają doskonałe opinie na całym świecie, ponieważ wykonane są z wyselekcjonowanych składników najwyższej jakości. Wytwarzane przez nich artykuły nie są testowane na zwierzętach. Polscy producenci kosmetyków naturalnych dbają także o środowisko naturalne. Nie bez znaczenia jest fakt, że wielu z nich stawia na ekologiczne opakowanie wykonane z materiałów uzyskanych w procesie recyklingu, reagując w ten sposób na problemy naszej planety. Kupując takie kosmetyki przyczyniasz się do ochrony środowiska naturalnego, co zdecydowanie jest teraz bardzo ważne.


Dołącz do wydarzenia!
www.facebook.com/events/2591043897858116
www.kupujswiadomie.pl
www.targinaturalbeauty.pl


Data: 4-5 września w godz. 11:00-18:00

Miejsce:
Zajezdnia Dąbie - Czasoprzestrzeń
Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3

źródło: materiały prasowe
Ocena (2.3) Oceń: