Środa 09.06.2021

Targi Natural Beauty we Wrocławiu – tam przyszykujesz swoje ciało na wakacje!

Kalendarzowe lato już za kilka dni! Nasza skóra i włosy potrzebują odpowiedniej pielęgnacji, szczególnie jeśli wybieramy się na upragniony urlop nad morze czy w góry. Odpowiednia pielęgnacja jest kluczowa do zachowania zdrowego wyglądu, dlatego zapraszamy na targi Natural Beauty, które odbędą się w Zajezdni Dąbie we Wrocławiu w dniach 12 i 13 czerwca!targigrafika: materiały prasowe
Targi będą jednym z wydarzeń festiwalu odbywającego się pod hasłem #Kupuj Świadomie, w którym udział weźmie 120 wystawców.
Zadbaj o swoją skórę, tuż przed wakacjami!

Czy Twoja skóra jest szara, blada, brak jej elastyczności i jest wyraźnie przesuszona? W takim wypadku potrzebujesz najlepszej pielęgnacji opartej na sprawdzonych produktach. W tym okresie kluczowe będą kremy z filtrem UV, które chronią naszą cerę oraz balsamy do ciała. Warto wiedzieć, że kosmetyki oznaczone faktorem SPF – określają liczbę filtra przeciwsłonecznego. Tym samym informują nas o stopniu ochrony skóry ciała i twarzy przed promieniami UV. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji chronimy nasze ciało i zabezpieczamy przed promieniami słonecznymi.

Naturalne kosmetyki – naturalna ochrona!

Na targach odnajdziesz olejki pochodzenia naturalnego, które działają ochronnie. Do nich zaliczamy:
Masło shea – jeden z najpopularniejszych składników kremów i balsamów. Posiada właściwości nawilżające i odmładzające. Stanowi naturalny filtr przeciwsłoneczny UVA i UVB.
Olej kokosowy – ma bardzo szerokie zastosowanie. Jest świetną alternatywą, blokuje działanie promieni UV, chroni przed wysuszeniem i ponadto działa jak ochronny filtr lipidowy.

Już po opalaniu!

Jeśli jednak jesteś już po długiej kąpieli słonecznej (a może takie planujesz), warto też zaopatrzyć się w kosmetyki po opalaniu. Tutaj także sprawdzą się różne kremy i balsamy dostępne podczas targów Natural Beauty, ale także olejki.

Olejek lawendowy, oprócz tego, że pięknie pachnie, jest przydatny przy oparzeniach słonecznych. Koi i łagodzi. Olejek sandałowy natomiast ma właściwości chłodzące i wyrównuje koloryt skóry. Olejek miętowy jest znany od wielu lat ze swoich świetnych właściwości chłodzących, a zawarty w nim mentol pomaga znieczulić ból spowodowany oparzeniami słonecznymi.

Naturalne, rodzime produkty

Najlepsze, nierzadko ręcznie robione produkty, oparte o autorskie receptury. Kremy, balsamy, żele, szampony, płyny, olejki – i jeszcze więcej naturalnych, wegańskich i ekologicznych kosmetyków dla kobiet, mężczyzn i dzieci.


Dołącz do wydarzenia!
www.facebook.com/events/244343037164755
www.kupujswiadomie.pl
www.targinaturalbeauty.pl

Kiedy?
12-13 czerwca w godz. 11:00-18:00

Gdzie?
Zajezdnia Dąbie - Czasoprzestrzeń
Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3

Wstęp:bezpłatnie

źródło: materiały prasowe
Ocena (3.0) Oceń: