Piątek 14.10.2022

Targi Zero Waste w listopadzie w Warszawie

Okres przedświąteczny to czas porządnego sprzątania, solidnych zakupów i obfitego gotowania. A gdyby te czynności robić odpowiedzialnie, z szacunkiem do planety i nas samych? Gdyby nasze święta były bardziej zero waste?targi zero wastegrafika: materiały prasowe
Bądź odpowiedzialny i rozpraw się ze swoją produkcją odpadów od święta ale też na co dzień! Najlepsza okazja ku temu już 26-27 listopada 2022 r. Przyjdź do Hali Gwardii w Warszawie na dziewiątą edycję Targów Zero Waste.
Przewodni temat dziewiątej edycji Targów Zero Waste to świąteczne zero waste. Podczas Targów będzie można, m.in. wykonać własnoręcznie niebanalne, dedykowane ekoprezenty tj. mydełka, herbatki ziołowe, biżuterię, a także wziąć udział w konkursie i podarować przeżycia. Targi będą również okazją, by oddać elektroodpady, a w zamian otrzymać kwiatka, zaopatrzyć się w bezodpadowe niezbędniki, ułatwiające ograniczanie wytwarzania odpadów (domowe kompostowniki, torby, termokubki, produkty kosmetyczne i spożywcze bez opakowań, filtry do wody, pieluchy wielorazowe i wiele innych), a także wziąć udział w ciekawych warsztatach.
Wstęp wolny.

Więcej na:
www.targi-zerowaste.pl


źródło: materiały prasowe
Ocena (3.7) Oceń: