Środa 18.09.2019

Warszawskie Targi Relaksu – nowe ekologiczne targi hobbystyczne

Bezpłatne warsztaty, dużo relaksu oraz polscy projektanci i manufaktury, m.in. biżuteria, moda, kosmetyki, ceramika, design, książki, zero waste i wiele innych – to wszystko czekać będzie 12 i 13 października w godz. 11.00-19.00 w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich na wszystkich, którzy odwiedzą Targi Relaksu – pierwsze polskie targi ekologiczno-hobbystyczne.targi relaxu

W jednym miejscu w sercu Warszawy przez cały weekend będzie można poznać pomysły na różnorodne warsztaty i formy spędzania wolnego czasu, zgodne z ideologią slow life - niespiesznego życia. Poza tym mnóstwo produktów ekologicznych, zero waste i oczywiście polski design. Na targach nie zabraknie mody, biżuterii, wyposażenia wnętrz, książek, akcesoriów hobbystycznych.
Jak deklarują organizatorzy targów, „głównym punktem programu Targów Relaksu będą bezpłatne warsztaty hobbystyczne o różnej tematyce. Mamy ponad 20 tematów, 40 warsztatów, łącznie dla ponad 500 osób. Niebawem ruszamy z zapisami, które ogłosimy na naszym profilu na Facebooku”.
Pełną tematykę warsztatów będzie można znaleźć niebawem na www.targirelaksu.pl. W programie znajdą się m.in. warsztaty: kaligraficzne, baristyczne, z renowacji mebli, malowania henną, jogi twarzy, tańca ekstatycznego, warsztaty florystyczne, scrapbookingu, tworzenia zabawek dla zwierzaków, wyplatania bransoletek techniką makramy, wytwarzania osłonek zero waste na rośliny, plecenia jesiennych wianków do domu i na głowę itp.

Podczas Targów Relaksu odwiedzający zachęcani będą do wsparcia zwierzaków mieszkających w schronisku w Korabiewicach, a na stoisku Manufaktury Korabki będą mogli również poznać szczegóły procesu adopcyjnego.

Targi Relaksu mają na celu promowanie niespiesznego i naturalnego stylu życia, pełnego prostych przyjemności i jakościowego spędzania czasu wśród rodziny, znajomych i przyjaciół. A to wszystko w zgodzie z naturą.

„Wszyscy, którzy szukają nowych pasji, rozwijają własne zainteresowania lub po prostu chcą miło i niespiesznie spędzić weekend, mogą czuć się zaproszeni w dniach 12-13 października do Domu Towarowego Braci Jabłkowskich” – zachęcają organizatorzy. Wejście na targi i wszystkie warsztaty jest bezpłatne.

Na targi można się zapisać poprzez formularz:
formularz zgłoszeniowy

Portal Ekologia.pl patronuje targom.

źródło:materiały prasowe
Ocena (5.0) Oceń:
Pasaż zakupowy