Poniedziałek 15.11.2021

Wege Festiwal oraz Targi Ekopiękno w weekand w Poznaniu!

Wege Festiwal to największe w Polsce targi kuchni wegetariańsko-wegańskiej. Jest to jedyne miejsce, w którym zestawionych zostaje tak wiele rozmaitych dań i produktów. To dobra okazja do spotkania ze znajomymi, ale także do spróbowania zróżnicowanej kuchni bezmięsnej z całego świata.Wege Festiwal zawita do Poznania zrzeszając kilkudziesięciu mistrzów roślinnej sztuki kulinarnej z całej Polski. To najlepsza sposobność, żeby poznać nowe potrawy i zainspirować się barwną i zdrową kuchnią roślinną. Pamiętajmy, że wege to nie tylko jedzenie. Filozofia zero waste czy cruelty free doskonale idą w parze z wege.

Znajdziecie tutaj pyszne dania od street foodu, poprzez kuchnię azjatycką, polską, aż po roślinne sery, wegańskie wędliny czy przetwory. Rozsmakujcie się w bezmięsnej kuchni z Wege Festiwalem!
Targi Kosmetyków Naturalnych Ekopiękno

To miejsce gdzie można znaleźć kosmetyki naturalne, tworzone w zgodzie z naturą, bez parabenów, SLS'ów, produktów odzwierzęcych i zbędnej chemii. Podczas targu będzie możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą polskich i zagranicznych producentów naturalnych kosmetyków. Można zyskać ogromną wiedzę dzięki sprzedawcom, którymi często są osoby, które je tworzą, a prezentując produkty - opowiadają o nich z pasją i zaangażowaniem. Będzie to okazja na zakup takich produktów jak mydła naturalne wyspecjalizowane do różnych typów skóry, kojące oraz nawilżające balsamy do ciała, naturalne olejki eteryczne czy też pielęgnujące skórę świece do masażu.

Wydarzeniami towarzyszącymi będą Festiwal Kawy i Czekolady oraz Festiwal Piwa Wina i Cydru.

Cena biletu - 5 zł. Bilety będą dostępne wyłącznie na miejscu!
Bilet uprawnia do wejścia aż na 4 festiwale : Wege Festiwal, Targi Ekopiękno, Festiwal Piwa Wina i Cydru oraz Festiwal Kawy i Czekolady

Więcej informacji znajdziecie na Facebooku Wege Festiwal: https://www.facebook.com/events/361713195196353

data: 20-21.11.2021
miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie pawilon nr3
sobota 11:00-20:00
niedziela 11:00-18:00

źródło: materiały prasowe
Ocena (1.7) Oceń: