Piątek 23.11.2018

Zakończyły się Targi EKOstyl 2018 w Bielsku – Białej

Rekordowe, inspirujące i potrzebne Targi EKOstyl 2018. Tak w kilku słowach można podsumować targi Zdrowej żywności, Zdrowego stylu życia i Ekorodziny Ekostyl 2018 w Bielsku-Białej, które zakończyły się 18 listopada br.targi ekostylfot. materiały targowe

W opinii wielu gości  i osób z ekobranży - Targi EKOstyl są potrzebnym, bardzo dobrze służącym promowaniu zdrowego stylu życia wydarzeniem.

Targi odnotowują stałą tendencję wzrostową – w minionej edycji wzięło udział ponad 250 wystawców – o 20 % więcej  niż przed rokiem, rekordową okazała się też frekwencja zwiedzających o 15 % więcej w porównaniu z poprzednią edycją.

Były to 3 inspirujące dni pełne zdrowych produktów, naturalnych sposobów dbania o zdrowie i urodę, nowych smaków, zapachów oraz kolorów. Pokazy kulinarne, degustacje, ciekawe stoiska, a także warsztaty i prelekcje tworzyły wyjątkowe wydarzenie, wręcz oblegane przez zwiedzających.

Dzięki bogatej i ciekawej ofercie, jaką przygotowali wystawcy, a także z uwagi na atrakcyjny program wydarzeń towarzyszących, wykładów i prelekcji  – targi zebrały wiele pochlebnych opinii  ze strony obecnych na targach ekspertów, partnerów targów jak i odwiedzających gości.

W tym roku na targach pojawiło się też wielu przedstawicieli firm zainteresowanych nawiązaniem kontaktów biznesowych z wystawcami, byli też obecni klienci i biznesmeni z Czech i Słowacji. Największym zainteresowaniem cieszyły się stoiska ze zdrową żywnością - polskich producentów i lokalnych rolników, a także stoiska z wielu innych regionów świata. Prezentowane były m. in. regionalne specjału z Litwy, austriackie i niemieckie sery, smakowite przetwory z Grecji, Bułgarii, Węgier, Austrii, Azerbejdżanu, Portugalii, Ukrainy i innych regionów Europy.

Bardzo atrakcyjne dla zwiedzających okazały się też stoiska  firm i placówek oferujących profilaktykę zdrowotną, wczesną diagnostykę, odnowę biologiczną, anti age, a także suplementację, doradztwo dietetyczne.

Wszystkie te produkty, terapie i usługi łączył  jeden cel – były  naturalne, bezpieczne, służące  zdrowiu i podnoszeniu jakości życia.


Organizator targów – Biuro Promocji i Wystaw Astra dziękuje wystawcom za udział w targach, gościom targowym za rekordową frekwencję oraz za szereg życzliwych opinii.

Zapraszamy na następną edycję tego wydarzenia, które odbędzie się w dniach 15 – 17 listopada 2019 r. w Bielsku – Białej.
Portal Ekologia.pl patronował tegorocznej edycji targów.
Ocena (5.0) Oceń:
Pasaż zakupowy