Czwartek 08.09.2022

Zdrowie na pierwszym planie. Kolejna edycja BIO Expo Warsaw

W dniach 6-8 października 2022 w PTAK Warsaw Expo odbędzie się czwarta edycja BiO Expo Warsaw, czyli Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych. Partnerem głównym imprezy jest LIDL.bio targigrafika: materiały targowe

Żyjemy w dobie coraz większej świadomości odnośnie do tego, co jest słuszne zarówno dla naszego zdrowia, jak i planety. Nie ulega wątpliwości, że dynamizacja życia, rozwój produkcji przetworzonej żywności, a także jej zanieczyszczenie negatywnie wpływa na oba wspomniane aspekty. Dlatego właśnie tak istotne jest promowanie ekologicznych rozwiązań i ingerowanie sektora odpowiedzialnego za wyrób artykułów BIO. Wydarzeniem, które skutecznie robi to już od czterech edycji jest BIO Expo Warsaw, organizowane w prestiżowej przestrzeni PTAK Warsaw Expo.

BIO Expo Warsaw - program wydarzenia

BIO Expo Warsaw to jedyne wydarzenie w Europie dedykowane branży ekologicznej. Jego biznesowy charakter sprzyja rozwojowi nowych relacji kontrahenckich, a także budowaniu współpracy pomiędzy producentami, kupcami, właścicielami sklepów specjalistycznych oraz hurtowni spożywczych i wielobranżowych z całego kontynentu.

To event nastawiony na potęgowane korzyści odwiedzających. Stanowi on platformę do budowania łańcucha dostaw, rozwijania oraz zwiększania eksportu produktów. Ponadto, to okazja do rozmowy na temat najnowszych światowych trendów w branży i wyszukiwania innowacji, które rewolucjonizują rynek. PTAK Warsaw Expo pomaga w tym dwojako. Z jednej strony gwarantuje przestrzeń do szerokiej prezentacji ofert kilkuset wystawców, którzy pojawią się na BIO Expo Warsaw, z drugiej natomiast obfituje w przyjazne biznesowi rozwiązania, które w kameralnej atmosferze sprzyjają dialogowi i nawiązywaniu nowych relacji między potencjalnymi partnerami.

Poza częścią stricte networkingową odwiedzający będą mogli skorzystać z bogatej oferty Forum Żywności Ekologicznej, czyli cyklu branżowych warsztatów i seminariów tworzonych we współpracy z Polską Izbą Żywności Ekologicznej.

W czwartek (6.10.2022) odwiedzający dowiedzą się jak tworzyć rynek eko i jak do niego dołączyć. Dzień później prelegenci i liderzy branży skupią się na dominujących na światowych rynkach eko trendach. Wiedza o nich zdynamizuje krajowy rynek i wpłynie na jeszcze pełniejsze spełnienie oczekiwań konsumenta. Sobota (8.10.2022) to z kolei czas na dyskusję o zielonej planecie i tym, jak dzięki rozważnemu podejściu do kwestii ekologii ją chronić.

Kogo będzie można spotkać na BIO Expo Warsaw?

Wydarzenie zostało podzielone na siedem podstawowych sektorów. Wśród nich znajduje się Food&Drink, czyli oferty producentów certyfikowanych produktów spożywczych, ekologicznej żywności i napojów. Beaty&Cleaning to z kolei twórcy ekologicznych, naturalnych i organicznych kosmetyków oraz środków czystości. Strefa Ekotech poświęcona będzie dystrybutorom i producentom maszyn produkcyjnych, opakowań i naczyń do serwowania, które tworzone są w duchu eko. BIOlife to przestrzeń dla firm zajmujących się biotekstyliami, ekologicznymi zabawkami, sprzętem gospodarstwa domowego, AGD oraz ekologicznymi produktami dla zwierząt domowych.

Nie można zapomnieć, że bycie ekologicznym zaczyna się już u samych podstaw. Dlatego właśnie podczas BIO Expo Warsaw pojawi się również strata BIOagro, dedykowana producentom materiału siewnego i środków ochrony dla rolnictwa ekologicznego. Nie zabraknie również miejsca dla organizacji i instytucji wspierających, a także jednostek certyfikujących, czyli Supporting Bodies, czy też pomysłów na ekologiczny biznes w strefie Start Up.

Już dziś odbierz bezpłatny bilet na wydarzenie. Wejdź na stronę bioexpo.pl po więcej szczegółów.

BIO Expo Warsaw
6-8 października 2022
PTAK Warsaw Expo
Nadarzyn k. Warszawy


art. sponsorowany
Ocena (2.2) Oceń: