Wtorek 31.01.2023

3 pomysły na prezenty DIY — Walentynki pełne kreatywnej miłości!

Walentynki to święto, które na stałe zagościło już w naszej tradycji. Tego dnia nie można zapomnieć o tym, by obdarować ukochaną osobę. Pomysłów na walentynkowy prezent jest wiele, jednak na pewno tym niezapomnianym będą rzeczy zrobione własnoręcznie. Sprawdź więc 3 kreatywne i fajne pomysły na prezent DIY, którymi warto obdarować drugą połówkę.walentynkifot. Subbotina Anna/Shutterstock
Tajemnicze pudełko DIY na Walentynki

Własnoręcznie robiony prezent może nie tylko rozczulać, ale i wzruszać i zaskakiwać. Chcesz, aby był on prawdziwym wyznaniem, które pokaże drugiej osobie, jak jest dla Ciebie ważna? Zakomunikuj to więc poprzez walentynkowy prezent!

Zrób własnoręcznie pudełko, w którym umieścisz na osobnych kartach powody, dla których dana osoba jest dla Ciebie ważna — co w niej lubisz, dlaczego jest wyjątkowa, jakie jej cechy cenisz. Ile znajdziesz powodów, tyle stwórz kartek. Następnie złóż je starannie i włóż do pudełka. Ze wszystkich możliwych prezentów, ten z pewnością będzie najbardziej emocjonalny. Na pudełku nie może zabraknąć walentynkowych akcentów, dlatego pamiętaj, by ładnie je przyozdobić.
 
Album ze zdjęciami DIY — Walentynki ze wspomnieniami


Album ze zdjęciami to kolejny kreatywny pomysł na prezent DIY Walentynki. Świetnie sprawdzi się szczególnie u par z nieco dłuższym stażem, które zebrały już sporą ilość fotografii. Ale oczywiście nie tylko! Myślisz, że ten pomysł to strzał w dziesiątkę? Wybierz ulubione wspólne zdjęcia i do dzieła!  
Aby zrobić taki prezent, potrzebować będziesz przede wszystkim albumu. Możesz kupić gotowy — najlepiej wklejany, lub użyć w tym celu notatnika z gładkimi kartkami. Pod zdjęciami koniecznie umieść opisy wspomnień, a każdą stronę udekoruj naklejkami serduszek.

Kartka Walentynkowa — prosty prezent DIY

Jeśli nie masz pomysłu na prezent DIY na Walentynki, to kartka będzie doskonałą opcją. Sprawdzi się zarówno jako samodzielny, symboliczny podarunek, jak i jako dodatek do większego prezentu. Taka kartka będzie dla Twojej drugiej połówki nie tylko wyznaniem i podarunkiem, ale i wspaniałą pamiątką.
Jak zrobić kartkę walentynkową DIY? Tutaj panuje właściwe zupełna dowolność. Wszystko zależy od Twojego pomysłu. Aby wykonać taką kartkę, potrzebny będzie Ci przede wszystkim ozdobny i gruby papier (najlepiej w walentynkowych barwach) oraz dodatki, takie jak wstążki, naklejki w kształcie serca, czy też inne elementy ozdobne. I oczywiście nie zapomnij napisać wewnątrz ukochanej osobie kilku miłych słów.
 
art. sponsorowany
Ocena (3.0) Oceń: