Przeszczep włosów – niesamowicie naturalne efekty

Wypadanie włosów nie jest indywidualnym problemem każdego z nas. W samej Polsce dotyczy to około 40% mężczyzn i 20% kobiet.levent acarDr. Levent Acar - Specjalista w dziedzinie przeszczepu włosów w Turcji. fot. Cosmedica

Stambuł – atrakcyjne miejsce przeszczepu włosów w Turcji

W obecnych czasach turystyka medyczna zawdzięcza swoją popularność między innymi Stambułowi. Wiele znanych tureckich klinik ustanowiło solidny przyczółek w metropolii nad Bosforem. Jedną z nich jest Klinika Cosmedica, założona przez dr. Leventa Acara. Od 2011 roku kieruje on znaną na całym świecie kliniką transplantacji włosów, specjalizującą się w przeszczepach włosów głowy, brwi i brody.

Za swoje umiejętności zawodowe dr Levent Acar posiada nieposzlakowaną reputację, zarówno w kraju jak i za granicą. Urodził się w Niemczech, gdzie również z powodzeniem ukończył szkołę i przygotowanie zawodowe. Mówi biegle w języku niemieckim oraz angielskim.

Dr Acar od 2007 roku zajmuje się wymagającą dyscypliną chirurgiczną jaką jest transplantacja włosów. Zawsze stara się śledzić najnowsze osiągnięcia medyczne najbardziej renomowanych klinik transplantacji włosów. Czy to technika FUE, czy nowa Sapphire DHI – dr Acar chce oferować swoim pacjentom najnowocześniejsze metody z możliwych dostępnych na rynku.

Jego 15-letnie doświadczenie w dziedzinie przeszczepu włosów w Turcji i ciągłe dążenie do perfekcji przyniosły mu już kilka nagród. Klinika Cosmedica trzy lata z rzędu otrzymała międzynarodową nagrodę Whatclinic Service Award – zasłużone uznanie za wybitną usługę i niezwykłe sukcesy medyczne.

Klinika w Stambule jest również uprawniona do certyfikacji JCI (Joint Commission International). Oznacza to najwyższe standardy medyczne, zarówno pod względem wyposażenia technicznego, jak i bezpieczeństwa pacjenta.

Dr Acar i jego metody na sukces

Doskonały wynik przeszczepu włosów w dużej mierze zawdzięcza się dr. Acarowi oraz jego wysoko wykwalifikowanemu zespołowi medycznemu. Do tego zabiegi przeprowadzane są jedynie najnowocześniejszymi technikami. Bardzo popularne metody przeszczepów to np. FUE, znana również jako ekstrakcja jednostek folikularnych. Technologia Sapphire DHI też cieszy się powodzeniem wśród pacjentów. Wysoka precyzja i minimalne ryzyko infekcji gwarantują wyjątkowe efekty zabiegu przed i po.

Zwłaszcza metoda przeszczepu włosów Sapphire DHI, najnowsza na rynku transplantacyjnym, budzi entuzjazm w środowisku chirurgii włosów. Dzięki szafirowemu ostrzu dr Acar może wykonywać jeszcze precyzyjniejsze nacięcia, co pomaga w uzyskaniu naturalnych, satysfakcjonujących rezultatów. Długo pielęgnowane marzenie o młodzieńczych, zdrowych włosach wreszcie może się spełnić!Metoda przeszczepu włosów w Turcji zależy tak naprawdę od pacjenta. Istotną rolę odgrywa zarówno stopień wypadania włosów, jak i pożądany efekt. To sprawia, że indywidualne porady są w takiej sytuacji jeszcze bardziej istotne.

Doświadczony lekarz przed zabiegiem osobiście robi zdjęcia aktualnego stanu włosów. Szczegółowo bada indywidualną sytuację skóry głowy i proponuje odpowiednie procedury przeszczepu. Dzięki intensywnej analizie może również precyzyjnie obliczyć liczbę wymaganych graftów. W ten sposób pacjent wie, jakie będą koszty zabiegu.
Przeszczep włosów przed i po – niesamowite różnice

Dr Acar z powodzeniem przeprowadził już ponad 20 000 przeszczepów włosów – wszystkie z wielkim sukcesem. Zdjęcia przed i po mówią same za siebie. Przed przeszczepem pacjent borykał się z łysieniem, jasnymi i cienkimi włosami. Po przeszczepie ma mocną, pełną i gęstą czuprynę!

przeszczep
Przeszczep włosów Istambuł przed i po 3500 graftów. fot. Cosmedica

Zaskakuje jednak nie tylko nowo zdobyta obfitość, ale i naturalność. Przeszczepy przebiegają dokładnie wzdłuż linii włosów, co zapewnia imponująco naturalny efekt. Przeszczepione włosy wyglądają naturalnie i bardzo podobnie, są wręcz nie do odróżnienia.

Oprócz naturalnego wyglądu ważny jest również szybki proces gojenia. Dzięki mało inwazyjnemu zabiegowi na skórze głowy pozostają tylko mikro-blizny i bardzo małe ranki. Te goją się znacznie szybciej niż w przypadku innych technik transplantacyjnych. Pacjent może dużo wcześniej powrócić do swojego normalnego życia. Musi tylko na krótki czas zrezygnować ze sportu, sauny i opalania.

Nasi klienci są w pełni usatysfakcjonowani. Raz po raz opowiadają o swoich pozytywnych doświadczeniach w Turcji. Czy to na stronie głównej naszej kliniki, na forach internetowych, czy nawet na własnych kanałach w serwisie YouTube – klienci Kliniki Cosmedica chwalą opiekuńcze wsparcie na miejscu, szczegółowe porady, przyjemne leczenie i kompetentną opiekę pooperacyjną. Wspaniały
5-gwiazdkowy hotel w pobliżu kliniki również pozostawia niezatarte wrażenie.Kliniki tureckie a polskie – które są tańsze?

Same kompetencje medyczne i wieloletnie doświadczenie przemawiają na korzyść klinik w Turcji. Cena przeszczepu włosów również jest atrakcyjna. Każdy, kto zdecyduje się na ten zabieg, czy to metodą FUE lub DHI, w Klinice Cosmedica może spodziewać się znacznie niższych kosztów niż w Polsce. Potwierdza to reprezentatywne badanie Statista z 2018 roku: przeszczep włosów w polskich klinikach kosztuje średnio do 54% więcej niż w tureckich klinikach.

Niskie ceny wynikają nie tylko z pakietów all inclusive oferowanych przez tureckie kliniki. Oprócz wyczerpującej wstępnej dyskusji, szczegółowych informacji i rzetelnej opieki pooperacyjnej pacjent korzysta z innych atrakcyjnych usług dodatkowych.

Cena obejmuje zarówno pobyt w luksusowym 5-gwiazdkowym hotelu, jak i wszystkie transfery pomiędzy kliniką, lotniskiem i hotelem.

Po zabiegu gwarantowana jest profesjonalna pielęgnacja. Pakiet pielęgnacyjny zawiera wysokiej jakości szampony wzbogacone biotyną, kompleksem witamin i lekami. Dołączamy również inne niezbędne produkty zapewniające szybki oraz bezproblemowy proces gojenia.Przeszczep włosów w Stambule to szybsza droga do sukcesu

Już pierwsze spojrzenie w lustro wywołuje radość i robi wrażenie. Naprawdę widać różnicę przed i po. Jednak to szczęście jest często tylko chwilowe: kilka tygodni po operacji świeżo przeszczepione grafty ponownie wypadają.

Nie musisz się martwić: to tylko tymczasowe. Jest to tak zwane wypadanie szokowe. Z powodu krótkotrwałej przerwy w dostawie składników odżywczych do usuniętych cebulek włosowych, włosy ponownie wypadają, a w ich miejscu zaczynają rosnąć nowe. Po kilku tygodniach powinna być widoczna różnica, a wówczas wynik przeszczepu będzie już trwały.Te trzy czynniki okazały się skuteczne w sprawnym gojeniu:

•    Cierpliwość: po prostu nie miej zbytnich oczekiwań. Włosy w końcu odrosną.
•    Pielęgnacja: Nowe przeszczepy wymagają starannej i łagodnej pielęgnacji.
•    Opieka: Z profesjonalistą takim jak dr Acar u swego boku masz ją zagwarantowaną.

Bez obietnic, bez presji, a tylko z uczciwymi poradami medycznymi i przejrzystymi cenami. Jeśli cierpisz na wypadanie włosów i uważasz, że przeszczep włosów w Turcji może być dla Ciebie rozwiązaniem, skontaktuj się z Kliniką Cosmedica już dziś.

Zasięgnij niezależnej konsultacji online, aby upewnić się, że wybrana metoda przeszczepu włosów jest dla Ciebie odpowiednia.


art. sponsorowany

Ocena (3.6) Oceń: