Wiosenna alergia? Zastosuj filtry do nosa

Wiosna nadchodzi wielkimi krokami. Dla wielu jest to wspaniały czas, kiedy przyroda odradza się, tworzy nowe życie i rozkwita milionem barw. Niestety nie wszyscy witają wiosnę z otwartymi ramionami. Okres wiosenny jest początkiem problemów dla alergików, którzy borykają się z unoszącymi się w powietrzu alergenami. Wraz z bujnie rozwijającymi się kwiatami krążą pyłki, które potrafią skutecznie uniemożliwić cieszenie się z nadchodzących ciepłych dni. Na szczęście obecnie istnieją już sposoby na radzenie sobie z tego typu problemami. Dziś przedstawiamy nową metodę, która na pewno poskutkuje u każdego.filtry do nosafot. materiały firmy Grefe

Przyczyną powstawania objawów alergii są różnego rodzaju alergeny unoszące się w powietrzu. Dostają się one do błon śluzowych nosa i tam wywołują cykl reakcji chemicznych i obronnych organizmu, które mają na celu zwalczanie pozornie nieszkodliwych drobin. Zbyt gwałtowna reakcja organizmu wywołuje takie objawy jak zapalenie spojówek, katar sienny, bóle głowy czy ogólne osłabienie organizmu. Można jednak powstrzymać cały ten proces poprzez uniemożliwienie alergenom dostania się do naszego nosa. O ile nie pozbędziemy się wszystkich alergenów w atmosferze, a powstrzymanie się od oddychania raczej nie wchodzi w grę, sprawmy, aby do naszego nosa trafiało tylko czyste powietrze! Bez alergenów i bez problemów.
Jak zrealizować to wydawałoby się oczywiste rozwiązanie? Wystarczy zamontować przed nosem niewielki, dyskretny filtr i właśnie takie specjalne filtry są od niedawna dostępne również w Polsce. Filtry samoprzylepne na nos to nowoczesny produkt, który w nowatorski sposób podchodzi do problemu alergii powietrzno-pochodnych. Przyklejając je tworzymy barierę zatrzymującą wszystkie krążące w powietrzu pyłki, kurz i inne alergeny. Dzięki temu nie powstają żadne reakcje w organizmie. Produkt posiada wiele zalet, więc przybliżymy niektóre z nich.
filtry do nosa
Filtry do nosa po założeniu są praktycznie niewyczuwalne.
Filtry wykonane są ze specjalnego materiału filtrującego oraz materiału samoprzylepnego, który został przebadany pod względem braku szkodliwości dla skóry. Obszar filtrujący został zaprojektowany tak, aby przy wdechu zacieśniać się blokując wszelkie alergeny i zanieczyszczenia, a przy wydechu automatycznie czyścić się i wyrzucać powstrzymane drobiny. Jakość filtracji została przebadana laboratoryjnie i wykazuje 99% skuteczności w filtrowaniu alergenów. Jest to zatem pewna metoda na całkowite odcięcie się od przyczyn alergii na pyłki, ale również na grzyby, pleśnie sierść czy kurz. Na tym jednak nie kończy się ochrona, jaką dają filtry. Blokują również 92% cząstek smogu i ponad 75% bakterii i wirusów z powietrza. Można je zatem stosować, jako ochrona przed zachorowaniem w czasie sezonu na grypę czy inne choroby.
filtry do nosa
Filtry można założyć w bardzo łatwy sposób.
Aby prawidłowo używać filtrów należy przykleić je wokół otworów nosowych tak, aby szczelnie je zakryć. Prawidłowo założone filtry powinny być niemal niewyczuwalne i nie utrudniać normalnego oddychania. Filtry dostępne są w trzech rozmiarach i mogą być używane bez ograniczeń wiekowych. Działają w sposób mechaniczny nie ingerują w żaden sposób w nasz organizm i nie wywołują żadnych skutków ubocznych.  Wykonane są w kolorze skóry i są na tyle delikatne, że bez dokładnego przyglądania się trudno je zauważyć.
filtry do nosa
Produkt pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i tam jest produkowany, aby zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Filtry zyskały już popularność w wielu krajach na świecie. Miliony użytkowników i wiele pozytywnych opinii z pewnością potwierdzają skuteczność tego rozwiązania. Jeżeli borykasz się z problemem alergii warto spróbować, gdyż może okaże się to idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. W Polsce sprzedaż prowadzona jest poprzez sklep internetowy: http://grefe.pl/sklep/


art. sponsorowany
Ocena (2.9) Oceń: