Pogoda na środę, 29 stycznia 2025 roku
Kolejny dzień z przewagą pogodnego nieba, choć na zachodzie i północnym zachodzie kraju możliwe są miejscowe chmury i przelotne opady deszczu. Nadal będzie ciepło, choć miejscami może spaść deszcz ze śniegiem. Jakiej pogody spodziewać się możemy w środę?

W środę, 29 stycznia 2025 roku, na przeważającym obszarze Polski będzie pogodnie, a większe zachmurzenie może pojawić się na zachodzie i północnym-zachodzie kraju. W regionach większego zachmurzenia pojawią się przelotne opady deszczu, a miejscami, w Sudetach, deszczu ze śniegiem i śniegu. Na termometrach zobaczymy od 6 st. C na wybrzeżu, 8-9 st. C w centrum, do 11 st. C na południu kraju. Wiatr przeważnie umiarkowany, na wybrzeżu okresami silny porywisty, południowy i południowo-zachodni.
Zobacz także – prognoza pogody na styczeń 2025 roku.
Absolwentka dziennikarstwa i ochrony środowiska. Ma ponad 10 lat doświadczenia w mediach, gdzie tworzyła treści o klimacie, przyrodzie i zrównoważonym stylu życia. Łączy wiedzę naukową z pasją do popularyzacji ekologii.
Opublikowany: 28 stycznia, 2025 | Zaktualizowany: 29 lipca, 2025