Ciuchowisko oraz kiermasz arcydzieła w Klubie Arytmia

W sobotę 6 kwietnia w godzinach 14:00-17:00 w Klubie Arytmia odbędzie się czwarta edycja wymiany ciuchów o wdzięcznej nazwie „Ciuchowisko”. Będzie można wymienić ubrania, dodatki, zabawki, książki i inne przedmioty użytkowe. Wejście: 5 zł.
Zasady są proste: jest wspólna kupka, na którą kładzie się wszystkie przyniesione rzeczy – w momencie trafienia na stos tracą one właściciela. Jako bezpańskie może przygarnąć je każdy. U wystawców będzie można nabyć oryginalne rękodzieło, a przy okazji posłuchać muzyki.
– Jeżeli jakieś ubrania zostaną po wymianie, trafią one do osób potrzebujących (nieobojetnywarszawiak.pl). Kilka ogromnych worków rzeczy, które zostały po ostatniej edycji Ciuchowiska zostało podarowanych Fundacji Praw Dziecka.
Osoby, które chciałyby się wystawić na swoim stanowisku mogą zgłaszać się na adres ciuchowiskowymianaubran@gmail.com.
Na miejscu odbędzie się również zbiórka darów żywnościowych dla polskich kombatantów mieszkających na Kresach (Stowarzyszenie Odra-Niemen).
Przydatne produkty:
- kawa rozpuszczalna i mielona
- herbata
- kakao
- olej
- makaron
- cukier
- owoce w puszce
- ciastka, bakalie
- czekolada
Więcej informacji na Facebooku:
facebook.com/events/542334479139715/




