Kropla Beskidu

O najczęstszych błędach popełnianych przy segregowaniu śmieciO najczęstszych błędach popełnianych przy segregowaniu ...Co wrzucać do pojemnika o kolorze białym, a co do pojemnika zielonego? Karton soku to papier, czy tworzywo sztuczne? Gdzie wyrzucać zużyte waciki? Co zrobić z zużytymi bateriami i starymi lekarstwami? Okazuje się, że chcemy segregować odpady, ... czytaj więcej»
Jesteś fanem ekologicznych rozwiązań? Sprawdź zestawienie najciekawszych eko-gadżetówJesteś fanem ekologicznych rozwiązań? Sprawdź zestawienie ...Innowacje ekologiczne często były i są traktowane jako fanaberie. Jednak bez pomysłowości specjalistów z całego świata nie moglibyśmy korzystać z paneli słonecznych, turbin wiatrowych czy hybrydowych samochodów. Poniżej prezentujemy ... czytaj więcej»
Pięć trików, które pomogą Wam stać się „eko”Pięć trików, które pomogą Wam stać się „eko”Świat cały czas się zmienia, a wraz z nim oblicze ekologii. Obecnie, by móc mówić o sobie, że jest się „eko”, nie trzeba przykuwać się do drzew, czy koczować na dachu Ministerstwa Środowiska. Możemy działać na rzecz środowiska naturalnego nie ... czytaj więcej»
Dlaczego każdy powinien sięgać po wodę? Dlaczego każdy powinien sięgać po wodę? Woda jest niezbędna dla zdrowia człowieka. Aby to lepiej zrozumieć należy sobie uświadomić, że organizm dorosłego człowieka składa się w 50-60% z wody, a dziecka zawiera jej aż 75%. Bez jedzenia można przeżyć około miesiąca, ale bez wody ... czytaj więcej»
Pij wodę i chudnijPij wodę i chudnijNie zawiera kalorii, a do tego skutecznie tłumi uczucie głodu. To nie jest opis najnowszego odchudzającego suplementu diety. Takie właściwości ma woda. Czy woda rzeczywiście wspomaga odchudzanie?
czytaj więcej»
Co można zrobić z plastikowej butelki? Co można zrobić z plastikowej butelki? Plastikowa butelka po wodzie mineralnej nie musi lądować w koszu na śmieci. Może zyskać nowe życie, np. dzięki recyklingowi. czytaj więcej»
Jak przekonać dziecko do picia wody? Jak przekonać dziecko do picia wody? Woda jest istotnym składnikiem diety dziecka, a jej picie kształtuje pozytywne nawyki żywieniowe. Najskuteczniej też gasi pragnienie. Jednak w praktyce, nakłonienie dziecka do picia wody bywa nie lada wyzwaniem. czytaj więcej»
PlantBottle to więcej niż butelka! Sprawdź, jak Kropla Beskidu dba o środowisko z nową ekobutelkąPlantBottle to więcej niż butelka! Sprawdź, jak Kropla ...Kropla Beskidu, naturalna woda mineralna jako pierwsza wprowadza na polski rynek innowacyjną butelkę PlantBottle®. Teraz wybierając Kroplę Beskidu  możemy nie tylko świadomie wpływać na nasze zdrowie, ale dzięki pro-ekologiczej butelce ... czytaj więcej»
Dlaczego warto wybrać się do Tylicza? Walory turystyczne perły Beskidu Sądeckiego. Dlaczego warto wybrać się do Tylicza? Walory turystyczne ...Tylicz to malownicza wieś położona w rejonie Beskidu Sądeckiego. To właśnie stąd wywodzi się jedna z najpopularniejszych polskich wód mineralnych – Kropla Beskidu. czytaj więcej»