Warsztaty "Zarządzanie Ubocznymi Produktami Spalania"
Ekologia.pl Środowisko Alternatywne źródła energii: biomasa, wiatraki, energia geotermalna, kolektory słoneczne Warsztaty „Zarządzanie Ubocznymi Produktami Spalania”

Warsztaty „Zarządzanie Ubocznymi Produktami Spalania”

warsztaty

9-10 marca 2010 r.,
Businessman Institute, ul. Trakt Lubelski 40a, Warszawa

W dobie industrializacji świat przemysłu i ustawodawstwo zmagają się z problemem odpadów. Coraz silniejsza jest tendencja do wykorzystania substancji, które poprzednio traktowane były jako odpady, a ich utylizacja i składowanie stanowiły bardzo wysoki koszt. Jest to wynik z jednej strony coraz bardziej zaostrzających się norm dotyczących odpadów, a z drugiej coraz szerszych możliwości potraktowania ich jako produktu.

W obliczu tych zmian, nowych możliwości gospodarowania ubocznymi produktami spalania, a także wymogów, które nakłada na tę gospodarkę rozporządzenie REACH, firma MM Conferences przygotowała warsztaty „Zarządzanie Ubocznymi Produktami Spalania”. Warsztaty te pomogą Państwu odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania dotyczące nowych kierunków w polityce odpadowej, a także skutków, które te zmiany niosą dla elektrowni tradycyjnych. Podczas warsztatów omawiana będzie tematyka rozporządzenia REACH i problemów związanych z rejestracją  substancji oraz jej kosztami, a także sposobów gospodarowania Ubocznymi Produktami Spalania.

Ponadto dwudniowe warsztaty są doskonałą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych, które mogą okazać się niezwykle cenne w dalszej pracy.

Więcej informacji: Maria Nowak, tel. 022-379-29-16

Źródło: MM Conferences

4.9/5 - (11 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments